New Balance Fresh Foam Beacon v2

Чим більше я тестую різні моделі кросівок від New Balance (наприклад New Balance FuelCell 890v8 чи New Balance M1980 Fresh Foam Zante) тим більше переконуюся – можна повністю лишатися на цьому бренді. У них є моделі для різних дистанцій, різної погоди, різної техніки бігу. Є трейлові, зимові, мінімалістичні та максималістичні моделі, і навіть нещодавно додана модель з карбоновою вставкою.

Ця конкретна модель отримала свого часу багато схильних відгуків з більшостю з яких я погоджуся. Кросівки надзвичайно легкі на нозі, і при тому що мають мало підошви (тобто підошва не висока) вони м’які. Відчутно м’який носок, м’яка середина стопи. Трошки дивне відчуття п’ятки – наче туди вставлено невеличкий каблук чи клин. Власне ці кросівки має сенс розглядати як призначені для швидких інтервалів, темпового бігу 5-10 км, і можливо навіть для змагань чи довших дистанцій.

Тим у кого техніка бігу не ідеальна (тобто з приземленням на п’ятку) треба бути обережним щоб не “настукати” собі ступні – кросівки ніяк не захищають від неправльного приземлення.

Також кросівки мають багато простору всередині завдяки тому, що верх зроблено з двох шматків матеріалу. І як туго їх не зашнуровуй пальцям все одно буде вільно. І можливо варто спробувати модель на пів-розміру більше ніж зазвичай – для тих у кого вужча стопа кросівки можуть бути завеликими.

Вага – 220 грамів, підйом – 6 мм.

Матеріаль верху – щільна сітка передня частина (не прозора і не жарка в той же час) та щільний гофрований матеріал у задній половині.

У підсумку – це хороший легкий і швидкий варіант для швидких пробіжок та тренувань в першу чергу.

На сайті виробника (це вже нова версія 3 на момент написання) – https://www.newbalance.com/pd/fresh-foam-beacon-v3/MBECNV3-31106.html. Повна ціна складає $120, а версію 2 можна зараз знайти за ;75, я свою пару купив 10 місяців тому за $100.

4 коментаря для “New Balance Fresh Foam Beacon v2”

 1. Читав оце твою рецензію, і зустрів оцю фразу ““настукати” собі ступні ” – схоже, що власне це я і успішно зробив кілька днів тому. Скажу відразу, що я не любитель бігати. Відсутність велосипеда під час перебування в батьків дружини схилили мене до того, що треба робити хоч щось – наприклад, бігати по навколишніх лісах. Ну і після першого бігу в цій місцевості я на другий день ледве ходив, і до сих пір явно маю проблему з ставанням на п’ятки – ти оце мав на увазі? До того бігав по рівнинному лісі під Львовом і такого не було. Якщо можеш, то напиши, плз, більше про це і як від цього рятуватися. Взуття в мене ASICS GECKO XT T826N Asics Xt.

  1. Так, все правильно – якщо болять ступні, особливо в районі п’ят то це означає, що або недостатньо підошви для покриття на якому бігаєш, або занасто сильно б’єш стопою об землю. Ну або і те і інше.
   Якби боліли литки то це був би недостатній підйом підошви, але якщо низ стопи – варто або шукати траси з травою і гравієм, або пробувати кросівки з м’якішою чи товщою підошвою.

   Таких кросівок не знаю. Подивився в мережі – пишуть занадто жорстка підошва (https://www.runningshoesguru.com/2018/06/asics-gecko-xt-review/). Схоже вони добре підійдуть для снігу, піску, неглибокої грязюки.

 2. Дякую, власне ще попитав знайомих бігунів, та сама відповідь. А можеш порекомендувати якісь для початківця? Я в тебе перечитав всі описи, але важко щось вибрати. Звичайно, я розумію, що треба пробувати, однак чийсь досвід теж важливий. Щось таке, що виправило б мою техніку бігу, або спонукали бігати правильно, ну і мали грубшу підошву, особливо на п’ятках – по рівному мене не дуже цікаво бігати, а от в терені то якраз те що треба.

  1. Це все надзвичайно індивідуально, залежить від типу стопи, покриття, техніки, швидкості, дистанції та навіть погоди. Але в загальному випаду кросівки як Brooks Ghost, New Balance 860, Hoka One One Clifton підходять більшості для спокійного рівномірного бігу. У інших виробників теж є подібні моделі – шукати щось типу daily runners.

Залишити відповідь