RAD Cycling Training Desk

Компанії які випускають цей продукт називаються RAD Sports, RAD Cycle Sports, Lifetime Cycling і так далі. При цьому вироби відризняються лише наклейкою з назвою виробника і мають абсолютно ідентичну ціну. До того ж ці виробники не мають власних сайтів і продають виключно через Amazon, Walmart та інші великі інтернет-магазини. А це говорить про те, що перед нам неліцензована копія яку хочуть продавати великі мережі, але при тому хочуть і себе унебезпечити.

Дуже коротко – це стіл який ставлять перед велосипедом під час тренування в приміщені. На столі можна розміщувати лептоп чи планшет, напої та їжу, рушники і так далі.

Цей стіл є копією Wahoo Kickr Indoor Cycling Desk, але коштує не $250, а $130. Крім власне ціни є ще кілька переваг та трошки недоліків.

Першим недоліком я назву те, що дизайн продукту явно крадений. І воно як би наче і нічого, головне що дешево. Але Wahoo в даному випадку вклалися в розробку і не мають з вдалого дизайну того прибутку який би могли мати. В цілому це робить розробки та випробування подібних продуктів не привабливим довготерміново, що погано і для покупців.

Якісь матеріалів та збірки дуже хороша – за рік використання я не маю ніяких нарікань.

Також столик має два заглиблення для пляшок з водою чого нема у оригінального продукту. Лише за те, що пляшки вже просто так не перевернеш я би все ж таки радив цю версію, а не більш дорогий оригінал.

Крім того колісчатка, хоча вони і менші і очевидно гіршої якості можуть повертатися у бік (чого не вміє оригінал) та їх можна блокувати (чого у оригінала теж нема).

Якщо ви користуєтеся вентилятором Wahoo Kickr Headwind то з оригінальним продуктом він вдало поєднується – передні ніжки якраз достатньої висоти щоб їх поставити попереду дужки з колесами. А ось у цієї копії виходить так, що цей вентилятор можна ставити лише в менш зручні позиції.

Оцінки:

Відео з порівнянням цього столику з оригіналом від Wahoo:

Залишити відповідь