Призначення та характеристики
Мульти-спортивний годинник з режимом для тріатлону. Для мене від одразу замінив Garmin Forerunner 920xt/Garmin Forerunner 910xt які я використовував на змаганнях та щоденний Garmin vívoactive HR.
Характеристики:
- Ціна: повна ціна складає $350 і як і інші годинники від Garmin він практично ніколи не буває на розпродажах чи зі знижками.
- Силіконовий браслет, пластиковий корпус, калене скло екрану.
- Розміри: діаметр 44.5 мм, товщина – 11.9 мм.
- Екран: 1.23 дюйми (31.1 мм), 215х180 точок, кольоровий, MIP.
- Вага: 40.2 грами.
- Час роботи: до 11 в режимі розумного годинника, до 14 годин з GPS.
- Захист: до 5 атмосфер під водою – тобто не обмежено для плавання, пірнати можна не надто глибоко.
- Вбудовані функції: годинник, GPS, GLONASS, будильник, таймер, акселерометр, датчик серцебиття.
- Зв’язок зі смартфоном чи ПК через Bluetooth що додає – нотифікації на вхідні повідомлення та події у календарі, можливість приймати/скидати дзвінки, керування програвачем музики, прогноз погоди, пошук телефона, тощо.
- За допомогою додатків Garmin Connect та Garmin IQ можна налаштовувати годинник, встановлювати додатки (наприклад для інших видів спорту), викачувати активніть на Garmin Connect і таке інше.
- Підключення до датчиків через ANT+ та Bluetooth.
- На сайті виробника – https://buy.garmin.com/en-US/US/p/541225.
Враження від використання
Я був дуже задоволений свого часу годинником Garmin vívoactive HR з яким і тренувався і просто ходив щодня. Але крім того що він виявився ненадійним (у нас з Оленою на двох три таких годинника померли приблизно за рік кожен) до того ж у нього не було деяких функцій як плавання на відкритій воді та тріатлону. Та і спати в ньому було не надто зручно.
Коли мій vivoactive HR вкотре поламався я вирішив що час купити щось надійніше. Купувати щось дороге типу Fenix 5 чомусь не хотів і тому зупинився на ось цьому.
І можу сказати що дуже сильно задоволений своїм вибором і досі. Годинник дуже легкий і я майже ніколи не пам’ятаю що він у мене на руці. До того ж він тонкіший і зручно сидить. Я навіть з ним сплю що дозволяє міряти показники сну (так, розумні годинники і таке зараз вміють робити).
Також мені зараз зрозуміло що хоча сенсорний екран це зручно для розумного годинника проте для спорту потрібні все ж таки кнопки – спітнілими мокрими пальцями що ще й тремтять і стрибають спробуй щось на екрані зробити.
Свого часу я написав що навушники Jabra Elite 65t були моєю найкращою покупкою за 2018-й рік, але зараз скажу що цей годинник мабуть таки є найкращою покупкою за той рік.
Власне мені все в ньому подобається крім кількох не надто суттєвих речей перелічених далі:
- Нема NFC. Проблема вирішується покупкою іншої моделі.
- Свій новий формат зарядного кабелю. Цілком очикувано від Garmin. В мене дома вже чимала коробка кабелів та зарядок до усіх моделей пристроїв Garmin що вони у нас були.
- Відсутній альтиметр – тобто висота вимірюється за GPS. Важливо для тих хто ходить у гори.
- Ціна – годинник цей сидить між базовим для мульти-спорту 235 та найповнішою за фічами моделлю для тріатлону 935, звідти і ціна. Але було б приємно бачити цей годинник за ціну в діапазоні $$250-300.
Неймовірно детальний огляд цієї моделі можна почитати ось тут – https://www.dcrainmaker.com/2016/06/garmin-forerunner-735xt-in-depth-review.html.