Carbs Fuel

Ніколи не чув про цей бренд доки не купив серед інших пробників пару їх гелів. І мені сподобалося, тому купив більшу коробку.

Original 50G Energy Gel

Навіть сам лише дизайн гелів робить акцент на простоті – це лише калорії, нічого зайвого.

На смак гелі солодкі, але не надмірно і трошки кислі. В цілому смак приємний, і легко можу 2-3 таких поспіль ковтнути, а от далі не знаю як піде. І це питання через те, що одна порція містить аж 200 калорій, що доволі багато для гелів. Скажімо SiS Beta Fuel який теж містить значну порцію калорій має значно солодший смак, і є трошки густішим за консистенцією. Цей же гель на диво рідкий і його легко вживати. Проте все одно треба його перевіряти на тренуваннях – така значна кількість цукро не дається легко найсильнішому шлунку, а коли перегрітий та захеканий то може бути і значно гірше.

При ціні в $2 за порцію гель є дуже хорошим варіантом, особливо якщо враховувати калорії за долар :)

На сайті виробника – Carbs Fuel 50g Energy Gel.

SoundPEATS Capsule3 Pro

Отже навушники про які я прочитав кілька хороших відгуків і враховуючи їх ціну дочекався знижки і купив Олені. І їй вони дуже сподобалися – комфортні, хороший звук. Взагалі її відгуки були такі, що ця модель ледь не на рівні зі значно дорожчими моїми улюбленими Bose QuietComfort Earbuds II. А отже я і собі захотів такі, почекав ще кілька місяців доки була знижка і придбав таку пару і собі… Але дива не сталося.

Отже деякі подробиці:

  • Повна ціна складає $80 (на сайті виробника – Capsule3 Pro Powerful Hybrid Active Noise Cancelling Wireless Earbuds – SOUNDPEATS), я купив собі за $54. І на мою думку вони геть не варті повної ціни (про це далі).
  • Якість звуку дуже хороша. Усе чітко і розбірливо чути, звук в цілому чистий, може недостатньо басовитий і трошки не енергійний, але все ж таки для цієї цінової категорії непоганий. Проте навіть і не близько до Bose QuietComfort Earbuds II. І якщо вас цікавить в першу чергу якісний звук за невисоку ціну я раджу глянути на Lypertek PurePlay Z3 2.0.
  • Якщо слухати джерело де якість звуку така собі (скажімо з годинники, чи навіть ганебного YouTube Music то ці навушники не “підтягують” звучання як це роблять дорожчі моделі і звучать як наче радіо у жерстяне відро опустили.
  • ANC (активне шумоподавлення) фактично відсутнє. Тобто воно номінально є, але взагалі не робить нічого ні на вулиці, ні тим більше в приміщені. І в цілому звукоізоляція зовнішніх шумів у цієї моделі дуже погана. Коли я в них на вулиці то чую абсолютно усе незалежно чи увімкнена ANC чи ні.
  • Комфорт – тут усе на висоті. Навушники добре сидять, ніде не тиснуть і не заважають, під час бігу не рухаються взагалі. Проте враховуючи пункт вище я би їх не брав ні на пробіжку ні у спортзал (що я пробував і був дуже незадоволений).
  • Управління – помірковано зручне. Одне торкання змінює гучність, подвійне – відтворення/пауза, потрійне… не пам’ятаю що там. Дивно, що взагалі ніяк не задіяно ніжку, що було б значно інтуітивніше.
  • Час роботи – дуже хороший. Я не перевіряв щоб остаточно їх розрядити, але маючи заряджений кейс навушники можна брати у кількаденну подорож і не перейматися.
  • Захист від води та пилу – на нижньому краї припустимості. Я би не радив їх використовувати в екстремальних умовах.

В цілому ці навушники я не можу радити і єдиний притямний спосіб їх використання для мене – це коли ви або в своєму індивідуальному тихому офісі (але чому не колонки чи хоча б динаміки лептопа тоді), або коли щось робити з хатньої роботи. Але знову ж таки – має бути доволі тихо. Тому на жаль дива не сталося, і навушники за $50 дійсно в рази програють навушникам за $$200-300.

Bib Magnets

Дуже проста і недорога річ – набір магнітів для бігового номера. При ціні від $5 до $15 і зовнішнього вигляду від пласких пластин до якихось символі ці маленькі магніти додають багато зручностей.

Маю ось точно такі, лише помаранчевого кольору

Їх призначення – фіксувати номер на футболці замість звичних усім булавок. Чим не такі булавки? В залежності від матеріалу вони можуть пошкоджувати доволі дорогі спортивні речі. Плюс їх іноді не надто зручно одягати, а як треба хоч трохи посунути то взагалі все з початку. І так, це не така велика проблема, але і рішення для неї не дороге.

Відповідаю на питання – ні, вони не натирають, бо їх зроблено з жорсткого та добре відполірованого пластику.

Honey Stinger

Бренд Honey Stinger в першу чергу відомий своїми “спортивними” вафлями, але у них також є і інша варта уваги продукція.

Nut + Seed Bar

Для мене це один з найкращих не лише “спортивних”, але і в цілому батончиків. Але він має доволі специфічний смак та консистенцію, а тому певно не кожному так само сподобається як мені.

Це по суті брусочок дуже густого горіхового масла (воно навіть не тече) зверху вкритого дробленими горіхами та різними зернятками.

Батончики дуже висококалорійні, містять багато цукру і в цілому їх треба їсти перед тривалими і не надто інтенсивними активностями, або коли виснажено усю енергію. Вони є “довгограючими”, тобто не дадуть сплеску енергії одразу, а натомість будуть її видавати повільно протягом тривалого часу. Тобто для походів, або тривалих і не надто інтенсивних вело-подорожей саме те що треба.

Ще варто зазначити, що вони на поврехні доволі жирні, а тому їх треба їсти акуратно, бо можна усе не світі перемазати.

На сайті виробника – Almond Pumpkin Nut + Seed Bar Box of 12 | Honey Stinger.

RingConn Gen 2

Це мій другий і успішний приклад спонсорування продукта на кікстартері (RingConn Gen 2: Ultimate Lightness, 12 Days Battery by RingConn — Kickstarter). Першим, до речі був AAWireless і я досі радий з того, що спонсорував і його.

Для тих хто не знає – Kickstarter є платформою де компанії та підприємці розміщують свої проекти, а зацікавлені покупці можуть їх підтримати фінансово у різні способи. Таким чином компанія може зібрати потрібні гроші для початку виробництва. У випадку цього продукту я сплатив $209 (двічі, бо взяв так і Олені) і через кілька місяців отримав продукт який коштує $299.

Продукт сам по собі – це розумне кільце. Що в ньому розумного? Воно вимірює пульс, насичення крові киснем, збирає дані про фізичну активність, стрес та сон. Тобто робить багато того, що і розумний годинник (як мій Garmin Forerunner 955), але менш інтрузивно і не так гнучко.

Десь на початку вересня нам прийшли кільця-пробники щоб підібрати свій розмір. Кільця в наборі були пластикові і я пробував різні на різних пальцях. До речі виробник рекомендує вказівний, середній чи безіменний пальці лівої руки. Після того як визначилися з розмірами ми заповнили форму на сайті де вказали додатково до розміру ще й матеріал. На вибір були блискуча сталь, матово чорний, рожеве золото.

Коли я ходив з “пробниками” у мене з’явилися певні побоювання. Кільце трошки муляло постійно, трошки заважало, його хотілося зняти. Я вже думав, що коли прийде саме кільце то я можливо його навіть не буду носити.

Але фінальний продукт на диво був краще: легше за пластикові пробники та трошки тонкіше. І трошки не так щільно сидять на пальці. Мені це дуже сподобалося.

До кільця я звик дуже швидко і тепер помічаю його менше ніж годинник на руці.

Дані яки збирає кільце потрапляють у додаток на смартфоні, а звідти вже в хмару в інтернеті. Сам додаток дуже простий у навігаці і подивитися та знайти усі дані дуже легко.

Перед тим як зупинитися саме на RingConn я зважував інші продукти (Oura чи кільце від Samsung), але саме RingConn 2 вигравав для мене особисто з наступних причин:

  • компанія вже довела, що може робити якісний продукт першою версією якою покупці були дуже задоволені
  • нема підписки та щомісячної платні. Для порівняння у інших виробників це легко може буди аж до $20 за місяць.
  • серед усіх кільце є чи не найлегшим і точно найтонкішим.

Разом з кільцем в ціну включено кейс який має батарею всередині і дозволяє заряджати кільце у тривалих подорожах. У інших виробників це може вимагати додаткової оплати.

Заряду вистачає на 11-12 днів, а з кейсом і на кілька місяців. Теж краще ніж більшість інших розумних кілець.

Коротше я надзвичайно задоволений і можу радити саме це кільце щосили.

На сайті виробника – RingConn Gen 2 | Ultimate Lightness, 12-Day Battery.

YouTube Music як поганенька заміна Spotify

Почну з того, що на момент написання як і кілька років до того Spotify є набагато кращим, зручнішим і більш якісним сервісом ніж YouTube Music. Але на момент написання велика проблема для мене і багатьох користувачів з України полягає в тому, що якщо ви хоч іноді слухаєте українських виконавців – Spotify починає рекомендувати кацапів. І нема ніякої можливості це відключити.

Більше того – Spotify абсолютно ігнорує і навіть не відгукується на петицію додати можливість забанити усіх кацапів. Ось ця петиція – Request for Sensitivity in Content Recommendations… – The Spotify Community.

І нарешті я вирішив, що платити $25 за family plan (на ньому у мене було 5 людей) і мати кацапів в рекомендаціях – це якось занадто. І відмінив підписку. До того ж я і так сплачую щомісячно за YouTube Premium (і дуже цим сервісом не задоволений – YouTube – найгірший платний сервіс).

Одна з причин чому я не перейшов раніше полягала в тому, що не було додатка YouTube для мого Garmin Forerunner 955, а Spotify для нього існував і працював добре. А коли YouTube Music нарешті з’явився то з ним було купа проблем:

  • більше місяці я просто не міг встановити додаток на годинник – йде завантаження, доходить до 100% і починається з 0%. І так нескінчено.
  • Коли нарешті проблему виправили сам додаток виявився надзвичайно кривит. Наприклад він коли завантажує пісні може показувати, що викачав усі 100%, а потім в бібліотеці бачиш, що їх 2 чи 3 штуки усього.
  • Я переважно слухаю пісні випадково перемішані і ця функція у YouTube неймовірно погано реалізована – переважно з моїх більше ніж 300 композицій у бібліотеці “випадковий” вибір крутить одні й ті самі 10-15 пісень поки вручну не перейдеш на якусь іншу. До речі я давно мав цю проблему на смартфоні – музичний програвач від Google так само повторював кілька композицій з усієї бібліотеки на кілька десятків тисяч пісень. Тому я дуже давно використовую Pulsar Music Player і вам раджу.
  • Веб-інтерфей сервісу наче мініміалістичний і наче має при цьому усі необхідні функції, але чомусь усе надзвичайно неінтуітивно і треба кожного разу згадувати як зробити щось просте типу додавання композиції у список.
  • Система рекомендацій абсолютно ніяка і по суті відсутня якщо порівнювати зі Spotify.
  • Перемикання на YouTube (тобто відео) іноді трапляється незрозуміло чому і в цілому ускладнює навігацію та пошук.
  • І мені здається якість звуку трохи гірша, але тут вже требо дослідження читати (такі є), це лише суб’єктивні враження.

У підсумку YouTube Music є доволі поганим сервісом який я не можу радити, клієнти для нього мають купу проблем та поганий інтерфейс, але при цьому Google не дає вибору відмовитися від нього коли платиш за YouTube Premium. Так, Spotify зручніший і в цілому кращий, але я не збираюся і далі платити по $25 на місяць сервісу який ігнорує мене зокрема та українців в цілому.