Science in Sport (SiS)

Компанія Science in Sport, або просто SiS найбільш відома своїми гелями які популярні (з мого досвіду) у трейлових бігунів та ультра-марафонців. Але у них є інші популярні та варти уваги продукти і далі трошки по кожному з них які я сам використовую. Усі продукти можна знайти на https://www.scienceinsport.com/.

Енергетичні гелі

Найбільш відомий і популярний продукт. Помітної витягнутої форми пакетики по 60 мг гелю в них. Зручні щоб тримати в долоні чи кишені. Зручно і завжди гарантовано відривається верх.

По консистенції схоже на рідкий кисель – дуже легко ковтати. На смак доволі водянисті, але якимось дивом смак лишається на довго. І вже третю порцію ковтаєш без особливого задоволення.

Різні смаки (ваніла для мене найсмачніший) гелі також відрізняються тим, що можуть мати у складі кофеїн – доволі невелика порція, але ефект відчутний буквально через кілька хвилин і триває до 10 хвилин. Також є варіанти з ізотоніком (для швидшого засвоєння) та електролітами (для більш ефективної доставки речовин за призначенням).

Кожна порція міє 90 калорій. Без глютену, горіхів, молочних продуктів і веганські.

Таблетки гідрації

Менша кількість калорій (9 калорій у таблетці), але значно сильніший (і приємніший смак) у порівнянні з гелями. Ці таблетки мабуть є моїми найбільш улюбленими з усії напоїв з електролітами. До того ж вони в разі дешевші ціною у порівнянні з гелями.

Головне призначення – помірковано інтенсивні, але тривалі зусилля як вело-поїздки. Тобто це прямий конкурет мабуть найбільш популярним подібним таблеткам в США від Nuun.

Порошок для відновлення

Після силових тренувань (не лише качалки, але і плавання і деякого бігу та вело) для швидшого відновлення м’язів та поповнення енергетичного рівню і використовують подібні порошки. Їх існує надзвичайно велика кількість від майже кожного виробника спортвного харчування.

Конкретно у SiS порошок має надзвичайно приємний смак, рівномірну консистенцію до якої його легко розколотити і достатню кількість калорій.

Батончики

Ось це дивний продукт. Мені особисто скоріше подобається смак та косистенція, але припускаю, що багатьом не сподобається. На смак вони як щільно спресовані сушені ягоди перемішані з якоюсь тирсою без смаку. Батончики легко розкусювати та пережовувати не зважаючи навіть на те, що вони дуже сухі.

Призначено їх для “заправки” перед тренуванням та під час скажімо тривалих вело-поїздок чи походів (не надто інтенсивних). Батончики ці перетравлюются тривалий час, але не відчуваються важкістю у шлунку. Тобто в прямому сенсі це повільне пальне для організму.

Beta Fuel

Високоенергетичний порошок. Такий використовують наприклад на тріатлоні щоб під час вело-етапу запастися калоріями на біговий етап.

Крім неймовірної кількості калорій (320 у одній порції) завдяки цукру та вуглеводам в порошку ще є протеїн, кальцій та магній.

На смак розведений порошок неймовірно солодкий і до того ж робить воду якоюсь тягучою. Але найбільша моя проблема з ним – його дуже, дуже складно розвести. Скільки його не колоти все одно лишається велика кількість осаду (переважно цукор). А пляшку потім складно відмити – весь цукор та все інше утворюють доволі товсту ти липку плівку на стінках.

SLEEP PLUS JUICE APPLE & BLACKCURRANT

Як стверджує виробник цей гель допомагає швидше засипати і спати міцніше. Його треба розводити в 100-150 мл теплої води і пити безпосередньо перед сном.

На смак він доволі терпкий, але приємний і не лишає післясмаку.

Стосовно ефекту я не певен чи він справді є, чи то спрацювало самонавіювання. Але приймаючи усі 20 пакетів одне за одним щовечора я помітив хіба що легке покращення. Можливо з часом спробую ще, але не буду казати, що засіб працює.

До того ж при ціні в майже $2 за порцію виходить доволі дорого.

На сайті виробника – SiS Sleep Plus Juice Apple & Blackcurrant 40ml | Science In Sport.

Rest+

Як стверджує виробник ці пігулки мають допомогти зі сном: і засинати маєш наче легше, і прокидатися менше і спати як мінімум на 30 хвилин довше. Що ж, для мене це не працює ніяк. Хіба що може тривалість сну несуттєво виросла, але я не можу цього впевнено стверджувати.

Коротше за $35 ви матимете 120 капсул (треба пити по 4 в день) які не мають особливого ефекту на жаль.

На сайті виробника – Rest+ Capsule | Sleep Supplement | Science In Sport.