Science in Sport (SiS)

Компанія Science in Sport, або просто SiS найбільш відома своїми гелями які популярні (з мого досвіду) у трейлових бігунів та ультра-марафонців. Але у них є інші популярні та варти уваги продукти і далі трошки по кожному з них які я сам використовую. Усі продукти можна знайти на https://www.scienceinsport.com/.

Sis Enegry Gel

Найбільш відомий і популярний продукт. Помітної витягнутої форми пакетики по 60 мг гелю в них. Зручні щоб тримати в долоні чи кишені. Зручно і завжди гарантовано відривається верх.

По консистенції схоже на рідкий кисель – дуже легко ковтати. На смак доволі водянисті, але якимось дивом смак лишається на довго. І вже третю порцію ковтаєш без особливого задоволення.

Різні смаки (ваніла для мене найсмачніший) гелі також відрізняються тим, що можуть мати у складі кофеїн – доволі невелика порція, але ефект відчутний буквально через кілька хвилин і триває до 10 хвилин. Також є варіанти з ізотоніком (для швидшого засвоєння) та електролітами (для більш ефективної доставки речовин за призначенням).

Кожна порція міє 90 калорій. Без глютену, горіхів, молочних продуктів і веганські.

SiS Beta Fuel Gel

Як видно з назви цей гель є по суті іншою формою Beta Fuel – це вже гель і його не треба розчиняти водою. А враховуючи, що порошок з мого досвіду розчиняється не повністю, не рівномірно і це призводить іноді до забивання труби в моїй системі гідрації (Profile Design Aerodrink) – гель є доволі розумним рішенням якщо вам саме цей продукт подобається найбільше.

Також зауважу, що мені цей гель сприймається як новий продукт, а не просто іншої консистенції порошок. Це не недто рідка, але і не густа речовина – рідкіша за GU Liquid Energy Gel, але густіша за Pacific Health Accel Gel.

На смак нагадує варення і має дуже солодкий присмак. Проте присмак цей не затримується надовго, що теоретично означає – таких гелів можна спожити більше одного під час змагань.

Гель добре “заходить” і не викликає якогось дискомфорту у шлунку (проте я вживав його максимум у парі з іншим якимось продуктом впродовж 2+ годин тренувань).

При ціні в трохи більше за $2 за порці (на сайті виробника – Beta Fuel Gel | Energy Gel | Science In Sport) він виглядає доволі конкурентним і цікавим продуктом.

SiS Hydration Tablets

Менша кількість калорій (9 калорій у таблетці), але значно сильніший (і приємніший смак) у порівнянні з гелями. Ці таблетки мабуть є моїми найбільш улюбленими з усії напоїв з електролітами. До того ж вони в разі дешевші ціною у порівнянні з гелями.

Головне призначення – помірковано інтенсивні, але тривалі зусилля як вело-поїздки. Тобто це прямий конкурет мабуть найбільш популярним подібним таблеткам в США від Nuun.

SiS Recovery

Після силових тренувань (не лише качалки, але і плавання і деякого бігу та вело) для швидшого відновлення м’язів та поповнення енергетичного рівню і використовують подібні порошки. Їх існує надзвичайно велика кількість від майже кожного виробника спортвного харчування.

Конкретно у SiS порошок має надзвичайно приємний смак, рівномірну консистенцію до якої його легко розколотити і достатню кількість калорій.

Go Energy Bakes

Ось це дивний продукт. Мені особисто скоріше подобається смак та косистенція, але припускаю, що багатьом не сподобається. На смак вони як щільно спресовані сушені ягоди перемішані з якоюсь тирсою без смаку. Батончики легко розкусювати та пережовувати не зважаючи навіть на те, що вони дуже сухі.

Призначено їх для “заправки” перед тренуванням та під час скажімо тривалих вело-поїздок чи походів (не надто інтенсивних). Батончики ці перетравлюются тривалий час, але не відчуваються важкістю у шлунку. Тобто в прямому сенсі це повільне пальне для організму.

SiS Beta Fuel

Високоенергетичний порошок. Такий використовують наприклад на тріатлоні щоб під час вело-етапу запастися калоріями на біговий етап.

Крім неймовірної кількості калорій (320 у одній порції) завдяки цукру та вуглеводам в порошку ще є протеїн, кальцій та магній.

На смак розведений порошок неймовірно солодкий і до того ж робить воду якоюсь тягучою. Але найбільша моя проблема з ним – його дуже, дуже складно розвести. Скільки його не колоти все одно лишається велика кількість осаду (переважно цукор). А пляшку потім складно відмити – весь цукор та все інше утворюють доволі товсту ти липку плівку на стінках.

SiS Sleep Plus Juice Apple & Blackcurrant

Як стверджує виробник цей гель допомагає швидше засипати і спати міцніше. Його треба розводити в 100-150 мл теплої води і пити безпосередньо перед сном.

На смак він доволі терпкий, але приємний і не лишає післясмаку.

Стосовно ефекту я не певен чи він справді є, чи то спрацювало самонавіювання. Але приймаючи усі 20 пакетів одне за одним щовечора я помітив хіба що легке покращення. Можливо з часом спробую ще, але не буду казати, що засіб працює.

До того ж при ціні в майже $2 за порцію виходить доволі дорого.

На сайті виробника – SiS Sleep Plus Juice Apple & Blackcurrant 40ml | Science In Sport.

SiS Rest+

Як стверджує виробник ці пігулки мають допомогти зі сном: і засинати маєш наче легше, і прокидатися менше і спати як мінімум на 30 хвилин довше. Що ж, для мене це не працює ніяк. Хіба що може тривалість сну несуттєво виросла, але я не можу цього впевнено стверджувати.

Коротше за $35 ви матимете 120 капсул (треба пити по 4 в день) які не мають особливого ефекту на жаль.

На сайті виробника – Rest+ Capsule | Sleep Supplement | Science In Sport.

SiS Protein20 Bar

Смачні, але трошки занадто солодкі протеїнові батончики. Тобто їх призначено споживати або за якийсь час до тренування, або одразу після силових тренувань.

Найбільше вони нагадують вафлі в шоколаді, але як я вже зазначив здаються вони дуже солодкими. Проте одним батончиком можна дійсно наїстися так, щоб не хотілося їсти одразу по тому.

Ціна складає близько $2.50 за штуку, що насправді не дешево, але в тому ж діапазоні, що і інші протеїнові батончики.

На сайті виробника – PROTEIN20 Bar | 12 Pack | Science In Sport.