Nuun

Nuun є одним з найбільш відомих виробників спортивних напоїв в США. Принаймні відомих серед велосипедистів. Їх таблетки які дуже добре розводяться водою використовує ледь не кожен другий велосипедист-любитель з того що я бачив.

Але з часом лінійка їх продуктів розширилася і в ній з’явилися інші цікаві речі.

Nuun Active Hydration

Ціна: $45 (8 баночок по 12 таблеток)

Призначення: Розчинний напій з підвищеним вмістом електролітів що теоретично означає швидшу доставку палива у м’язи. Подібні напої значно краще і швидше засвоюються ніж вода і тому використовуються переважно спортсменами під час довгих тренувань і змагань.

Загальні враження: Як на мене то за своїм смаком цей продукт значно поступається більшості інших доступних на ринку. Але його головна перевага у його компактності – маю один у біговому рюкзаку, один у сумці з якою хожу в спортклуб та завжди беру з собою коли їду на велосипеді. Власне серед велосипедистів цей напій і є найбільш популярним і через свою зручну і запобігаючи розмоканню та розсипанню упаковку.

Недоліки: Смак у розведеного напою занадто хімічний. Майже таке саме відчуття як коли лизнеш батарейку. Абсолютно не попсовий смак. І при цьому всі ті різні смаки в асортименті виробника я би мабуть із закритими очима не міг би розрізнити.

Скажімо так – я із задоволенням купую і буду купувати цей “напій” через зручний формат та надійність, але коли є вибір то буду пити щось інше.

На сайті виробника: http://shop.nuun.com/nuun-active-hydration

Nuun Immunity

Концентровані в пігулці вітаміни та мікроелементи обіцяють дозу достатню щоб допомогти імунній системі організму. І це доволі непоганий продукт насправді – пити розведені елементи з водою іноді краще і зручніше ніж ковтати пігулки.

Ми п’ємо їх час від часу коли виникає бажання (смак доволі різкий та кислий, але приємний), а також перед та в процесі подорожей – в цей час організму вітаміни не завадять.

І склад доволі очікуваний – мультивітаміни у розумних дозах:

Nuun Rest

Пігулка містить магнезій та деякі інші мікроелементи і виробник рекламує цей засіб як призначений для покращення сну та заспокоєння в цілому.

Можу сказати з власного досвіду – для мене це не працює. Я п’ю перед сном розчинену пігулку вже деякий час і ніякої різниці ні в тому як швидко засинаю чи як міцно сплю не помітив взагалі.

Хоча не виключаю, що тим у кого нестача саме магнезію цей засіб допоможе.