Sierra Design Zisson 12

Призначення та характеристики

Спальний компактний і легкий мішок для холодної погоди:

  • Ціна: зараз ця модель вже не випускається, але її все ще можна знайти в магазинах приблизно за $300. Для спальника з подібним набором характеристик ціна як правило знаходиться в діапазоні від $350 до $600.
  • Форма: мумія, замок зліва з собачками з обох боків. Блискавка доволі надійна. Капюшон можна затягнути трохи тугіше за допомогою шнурка.
  • Матеріал: ззовні – 30 ден поліестр, наповнення – гусяче пір’я 700.
  • Температура: зона комфорту – до -4.5 C (24 F), максимальна – до -11 C (12 F).
  • Вага: 1.1 кг.
  • Розміри: розпакований (розмір L) – 198 см довжиною, запакований – 41 см висотою та 20.5 см в діаметрі.
  • На сайті виробника (новіша модель) – https://sierradesigns.com/zissou-plus-700-15-degree/.

Враження від використання

Усе в цьому спальнику подобається. Він відносно легкий, відносно компактно пакується – хоча звісно за кілька сотень зверху можна знайти і легший/тепліший. Я з цим спальником пройшов кількаденний похід в Перу (https://blog.golovatyi.info/category/memoirs/memoirs-on-traveling/peru/) і ходив у зимовий похід.

Треба сказати що навіть у теплу погоду спальник показав себе добре – завдяки тому що його можна розстебнути майже до самого низу уникаєш перегрівання. І при цьому він м’якенький. А у комбінації з килимком THERM-A-REST Z LITE SOL MATTRESS так і взагалі дуже добре виходить. Також можна додати шовковий кокон і тоді додається майже градус тепла.

Також спробував я його і в зимовому поході – провів ніч у палатці на снігу у відносному холоді. Спав звісно в штанях і навіть у кофті, всередину вклав пляшку з теплою водою, а сам мішок показав себе дуже добре.

Єдине нарікання в тому що з ранку на холоді в палатці усе включно з мішком ззовні було трошки вологе і вкрите росою. Якщо ходити у багатоденні походи зимою десь де вологість буде проблемою то такий спальник треба буде щодня провітрювати старанно.

Моя оцінка – 9/10.