Ще перед самим стартом я пожартував що мій блакитний трі-костюм 2XU якийсь нещасливий: то на велосипеді їду ледь-ледь, то промажу на тому ж велосипеді мимо повороту… Посміялися з Оленою і забули. А на ранок я запізнився на старт плавання і наздоганяв натовп який вже плив. Але по порядку…
![image image](http://013x4nd2.files.wordpress.com/2012/08/image3.png)
Сайт змагань – http://lakemeridiantri.com/.
Це вже другий раз як ми приймаємо участь в цьому триатлоні, але минулого року Олена робила спрінт, а зараз наважилася на олімпійську дистанцію.
Трохи менше ніж 40 хвилин машиною і ми в невеличкому (і не надтро цікавому) містечку Кент. Запаркувалися біля пожежної станції і влилися в натовп тріатлетів що прямували в парк.
Повісили велосипеди, розклали речі… У нас вже склалася процедура і певний порядок як і що робити, але кожного разу пробуємо щось новеньке, вносимо зміни. І як завжди щось забуваємо.
Так, велосипед висить, шолом на аеробарах, окуляри в шоломі, туфлі закріплені в педалях, пляшка з напоєм повна, пляшка з гелями на рамі, комп’ютер увімкнено… Так, кросівки на рушнику, під ним пояс із номером і візор, поруч біговий годинник… Натягнув гідрокостюм, в руках шапочка, окуляри, затички у вуха, пляшка з водою… Ковтнув сольові таблетки, з’їв пакетик енергетичного гелю.
І головне – в туалет! Не знаю чи то від хвилювання, чи що, але завжди перед стартом таке почуття що ось-ось почнется жорстока діарея. Звісно усі їдять у попередній день обережно і лише знакому їжу і з усима все нормально, але усі стоять в черзі ![Smile](http://013x4nd2.files.wordpress.com/2012/08/wlemoticon-smile3.png)
![](https://axioew.sn2.livefilestore.com/y1pESvbQskcAq6Z240SmrGOil5qflyO3DSyv8Zwg43k-JtYSzDolIgRnA6RKhkcHXykgTp0R0ddnRHhOtKHCcEU1zdmY7oOHVRd/DSCF0801.jpg?psid=1)
Ну от завдяки всим тим чергам я і запізнився на плавання. Поки бігав туди-сюди, поки шапочку натягнув, іду у воду (старт метрів за 30 від берегу), бачу – пливуть. Ломонувся за ними, розштовхую повільних, психую, окуляри запотіли і протікають… Коротше емоції ще ті.
А, ну і оскільки ми стартували через 5 хвилин одне від одного то нам було не до фотографій.
![](https://axioew.sn2.livefilestore.com/y1pGqnc0crwGYf3yQwd1Au9BaUJW3CfSvpzS6iA9zEih_yRO2Go5zHxc9bcCK9MWznLf9BcdN4nC7QO9scPQ320mBZESn4wyDf7/DSCF0805.jpg?psid=1)
Проплив я за 25:21, це 25-й результат у загальному заліку і 4-й у моїй віковій групі. На той час як розштовхав усих хто заважав зміг вийти на нормальний ритм та заспокоїтися. Десь за четвертину дістанції наш потік злився з тими хто робив спінт, тож на фініші ще довелося поштовхатися.
![](https://axioew.sn2.livefilestore.com/y1pno70JEp4ix6HQU_Zi9bzNwBQtDfcOpHt-4k3jjy6NxGhK5HHaD9zpV64Vb4Y-6AFoff9Ju28M2rowHFy7Pr8XEcIY4DHl0rt/DSCF0807.jpg?psid=1)
Вибіг з води, по дорозі окуляри на лоба, розстебуєш костюм, виймаєш руки з рукавів. Прибіг до велосипеда, костюм вже на талії, знімієш його в 3 прийоми – стягнув до колін, далі до щиколоток і швико виймаєш кожну ногу. Люди щоб не плутатися зайві секунди мажуть ноги олією або якимось кремами.
Далі змімаю шапочку, окуляри і виймаю затички, все летить на землю, окуляри і шолом на голову, застебнув, зняв вел і побіг з транзитної зони.
![](https://axioew.sn2.livefilestore.com/y1p5c3Im1x3EO-tym_l8YpZU_A5CoJSqMDNYR4KrvWLXodUNhEjyfSxu-8Xmm1V6j3VSrEOiyuBT-3KSmH5g7wflGVrSEpxzAAU/DSCF0809.jpg?psid=1)
Я останнім часом став обуватися і розбуватися вже на велосипеді – у тріатлонських велотуфлів є спеціальна петля за яку її треба тримати рукою, а застібка як правило одна широка липучка яку можна витягнути високою дугою.
Спочатку стаєш на туфлі, набираєш швидкість, пітім хапаєш одну з нах і всовуєш ногу всередину, кілька обертів – те саме з іншою, кілька обретів і застібнув одну, потім іншу. Ну і розбуватися так само – за метрів 30-50 до фінішу тримаєш туфлю за петлю, розсебуєш і виймаєш ногу на туфлю.
В результаті в першій транзитці я був 1:29. Можна і швидше, але і так непогано.
![](https://axioew.sn2.livefilestore.com/y1pDg0CUR83EdVjew9OVXWvsNjz-jJweP1VAl5efmZaGuw5j0v0ryTTj2a2qSdnPQn5-cd06JN5-PeOHDBWk2MMlxaYPEmoxqQO/DSCF0810.jpg?psid=1)
На велоетапі мені поталанило вписатися в групу з 4-х гонщиків за якими я тримався з усих сил (що в принципі американськими правилами заборонено). Тримаючись близько до когось позаду крутити набагато легше бо не треба самому розрізати повітря, крім того досвідченіші велосипедисти краще тримають темп і розумніше докладають зусилля.
В результаті я проїхав за 1:06:37, мабуть мій найкращий час на велосипеді. У загальному заліку 12-й на велоетапі, та 4-1 у своїй віковій групі. Дані з велокомп’ютера – http://connect.garmin.com/activity/215692145.
![](https://axioew.sn2.livefilestore.com/y1pw8cvuW1h_12NgpdVYmFLAR9K3KkbgTWyTBvHq_97pu8NN-nOnDC6ZYRJWeQzO6pI4eAJUfsYzSl1jhV3QkBcF6pHzQjquwu7/DSCF0811.jpg?psid=1)
Там же на велосипеді я двічі заправлявся гелями AccelGel, і це мабуть і було помилкою яка далася взнаки на бігові.
Коротше доїхав на диво непогано, дякую тим хто “підвозив” ![Smile](http://013x4nd2.files.wordpress.com/2012/08/wlemoticon-smile3.png)
Зіскочив з байка, побіг у транзитку, вел на підставку, ноги в кросівки (у мене еластичні повороски), скинув шолом, схопив пояс з номером, візор та годинник і побіг. Цього разу забув насипати у кросівки порошок від натирання, але на диво особливо нічого не розтер, навіть до крові не дійшло.
Усього у другій транзитці провів 48 секунд.
![](https://axioew.sn2.livefilestore.com/y1pXV799LhPHJy4hcfe6JUai5boBSlaUW-AeKMqYseDU7DcjzqXHJbvO-Nhigjecsc31x0-VshOEtsftJbBWa7OD13K0hTriJX9/DSCF0816.jpg?psid=1)
Почав бігти непогано, за всима ознаками нарешті мав подолати прокляття і нарешті вибігти з 40 хвилин, але не склалося. На середині дистанції вже звичний шалений біль у боку. Потім ще два рази хапало. Довелося зупинятися кожного разу і робити дихальні вправи. Боліло так що навіть потюпцем бігти не міг ![Sad smile](http://013x4nd2.files.wordpress.com/2012/08/wlemoticon-sadsmile1.png)
Того дядька що був першим у нашій групі обганяв двічі, на третій раз вже не догнав. В результаті пробіг за 41:33. Другий у своїй віковій групі, 8-й у загальному заліку. Загальний час – 2:15:49. Біговий етап з годинника – http://connect.garmin.com/activity/215691420.
Думаю всі ці проблеми пов’язані з тим що я їв гелі на велосипеді. Треба буде наступного разу на олімпійській дистанції або взагалі спробувати обійтись без них, або щось інше спробувати.
![](https://axioew.sn2.livefilestore.com/y1pr_vqiqn-R33b59RDWZnNn6ssPXQvfr1UIq8nSRGfjltDpWgmL9FhuBLpiqc9ekybtOVhpJ-H54hWldtAH5uCRlnRA8umkYhc/DSCF0817.jpg?psid=1)
Далі віддихався, набрав води і їжі і почав чекати на Олену. До речі бачив її двічі на велоетапі, та на біговому один раз (якраз коли вимушений був зупинитися в останнє).
Переживав сильно за неї, а вона виявляється пробігла навіть без жодної зупинки! На фініші ледь не впала, плаче. Питаю – що таке, погано, чи рада що подолала таку дистанцію? Каже – не знаю, просто плакати хочеться
Проте відійшла швидко.
Ну а про те які у неї збереглися спогади сподіваюся напише сама.
![](https://axioew.sn2.livefilestore.com/y1pJGlVsrgoXjSGRST-1j9QkI9N56aBZ5QiJ3exi0CIBrv82a_46BzhYN2r9O9ZrQ9NMLrCssQuvreUct55YHgIDhMwEEVsfXKb/Run2.jpg?psid=1)
Наші результати – http://www.weraisethebar.com/rtbevents/results/LMT2012OLYMPICOVERALL.HTM, результати по віковим категоріям – http://www.weraisethebar.com/rtbevents/results/LMT2012OLYMPICAGEGROUP.HTM
![](https://axioew.sn2.livefilestore.com/y1pZprw_-nryhdRuSh6ov_SIejYnx8ymvSSSauPRudohBtgNihe8D6EYQy2lnd7Mrf_eN6Qyz69DkSk9O1shrXoCHS6lG38lSpS/Run1.jpg?psid=1)