Містечко Fairview яке практично злилося з Portland’ом (найбільше місто в штаті Орегон), 3 години у дорозі. Не дарма Потрленд називають містом мостів – неймовірно їх кількість (через річку Коламбія), багаторівневі, одні вливаються в інші… Чесно кажучи я не розумію як по цих пекельних розв’язках люди їздили без навігаторів.
![image image](http://013x4nd2.files.wordpress.com/2012/06/image.png)
В день подорожі погода була просто неймовірно погана – сильний дощ, холодно. Ніякого ентузиазму з приводу змагань. Та і просто вести було важко, втомилися наче вже змагалися.
![](https://public.sn2.livefilestore.com/y1p_AJMdZxuo95exuyR3XqN0n2qAWEBPXEYUzDUWnSbpICBkSJQpsb0t07zosmAyt9lxVvZTlBAd-unIQkZuabGhA/DSCN0426.jpg?psid=1)
Поселилися недалеко від страрту (менше 5 км), тож вранці Олена поїхала на старт на велосипеді, а я повіз речі машиною. Цього разу ми розібрали веломипеди і поклали їх у багажник. Якость так особисто мені спокійніше щоб не переживати за те що вони мокнуть під дощем і взагалі чи тримаються ще вони там.
![](https://public.sn2.livefilestore.com/y1p8cEQ5SkjS0ubiUN1NNn2UgXmY0FnW-uPRuOovfgMN41_bTy8vRW_YvnhbI_oKhdf7qJZCrSFBBPtYphl3WN--g/DSCN0430.jpg?psid=1)
Якраз потренувався ставити знімати руль, пакувати усе. Тепер думаю пошукати чохли для велосипедів та колес, бо зараз пакую усе вимощуючи рушниками (щоб не перемазати машину і не подерти фарбу на рамах).
До речі носячи велосипеди по частинах оцінив наскільки важкі колеса у порівнянні з карбоновою рамою. Тепер більше розумію чому пара гоночних колес коштує починаючи від пари тисяч баксів.
![](https://public.sn2.livefilestore.com/y1p1uo9Mvg7jYJmPxxmrbjeZRleZGzkv8-OZ3MbaxP7J93WzXEFHcgJtq8Jze34gvhfl1XZoYHgVhb-O6cmL5NY3w/DSCN0435.jpg?psid=1)
Приїхали раненько, розпакувалися коли ще були вільні місця на стійках для велосипедів.
Було неприємно холодно і вирішили купити Олені спеціальну утеплену шапочку для плавання (далі побачите на фото). Дехто плавав у спеціальному взутті (більше схоже на резові шкарпетки). А взагалі треба купити гідрокостюми з рукавами.
Ну і для велосипеду прикупили рукава. Добре що місцеві спортивні магазини продавали все білся транзитної зони за пів ціни.
![](https://public.sn2.livefilestore.com/y1ph2zQ8rjPYo9_SFALMGNlpus0TP2NDbGkKhyBWoy3ulV4DPowv2eG0EBHMhWJt2bdhWiIq7qR5RmXPiJvEmfSSg/DSCN0450%20Stitch.jpg?psid=1)
А взагалі то вода виявилася теплою і Олені сподобалося.
Пловців запускали хвилями (групи по 20-30 людей) кожні 3 хвилини. З одного боку це полегшує страт, не треба розштовхувати усих. А з іншого швидші пловці по дорозі мусять обпливати повільніших з попередніх хвиль.
![](https://public.sn2.livefilestore.com/y1p0yPOmxc9_MJ9asl7CbiiAVN-epyj8eW_KtPkl-2R8MVCeO9iQLkb0y-2ik4LJkdpKeD9Uaxbg9IaqMoGJtyJwA/DSCN0455.jpg?psid=1)
На цьому триатлоні просто неймовірно довгі переходи з води у транзитну зону (метрів 200), та з транзиту на велосипед (метрів 400 якщо не більше). І якщо вихід з води було вистелено доріжками, то до зони де сідали на велосипеди народ розтоптав брудну доріжку. Тим хто вбуває велотуфлі, а потім біжить у них була ще та веселух топтатися замками по бруду.
![](https://public.sn2.livefilestore.com/y1pVJ2vFkJ63Hk6UsyAZC0b_e_vDVvnXLDRkNBK15yMgStT5eO6S4Zuq4IjR7Tf-iWuzb_7GZSNDVwWp0olz9FeWQ/DSCN0469.jpg?psid=1)
Взагалі то Олена у нас той ще спортсмен – результатом ніколи не цікавиться як і містом у своїй віковій групі. Головне щоб задоволення отримати і добре попрацювати. Насправді це правильний підхід для більшості людей – не хвилюватися перед страртом, а святкувати свою спортивну форму і здатність витримувати всі ці навантаження.
![](https://public.sn2.livefilestore.com/y1pqlnZjyOZQb9dPSaA1byNH3K1KD_9BA6MXQ6sImL5xcU_nchepl__tILBHvRmYSpDlOpvDiPY7Ls-Fjmy0NEW8g/DSCN0475.jpg?psid=1)
Тепере, з новим велосипедом, її обганяють лише трі-велосипеди, що значно покращує самооцінку ![Smile](http://013x4nd2.files.wordpress.com/2012/06/wlemoticon-smile2.png)
А взагалі всі ці нюанси про транзитну зону знадобляться мені завтра коли я буду робити олімпійську дистанцію (теж чекайте звіт).
![](https://public.sn2.livefilestore.com/y1p2GmzWu2EaN2iOQ_jlF0X8c2lcoudJ2sFBeystergANWo6ZUX2TZE7JRqoAUkonO0N_QP7vJ_iQNwxHVc4jxpyA/DSCN0487.jpg?psid=1)
Ну і як завжди в тріатлоні з кожним наступним видом все дерев’янішим себе відчуваєш, під час бігу думаєш “капєц, я ж ледь повзу!”. А в результаті час виходить не такий поганий як очикуєш.
Про всяк випадок – Олена пробігла ці 5 км за 29 хвилин, що звісно далеко від світового рекорду, але дуже пристойно для людини яка взагалі бігать не надто любить ![Smile](http://013x4nd2.files.wordpress.com/2012/06/wlemoticon-smile2.png)
![](https://public.sn2.livefilestore.com/y1p8phy-tTPKrZk2CpRkUoIMdVegIoZH-AT2CtsSrl0FuI0Hvya4DkISdohLKNx7wmutPFL87PvN5ut84jXxr_7uw/DSCN0497.jpg?psid=1)
Під кінець навіть сонечко почало світити. На сцену вийшла якась місцева банда і почала нарізати рок-н-ролл, спортсмени потягнулися у чергу за їжою і пивом.
![](https://public.sn2.livefilestore.com/y1pQcVavp0n1hSB3THwk4VHbDg7JKaUDcOdllXyP-2nmQZ1aWCDeUsva7MlxNSCN08J2tmjBaA9DlXNsiIdaukE1w/DSCN0507.jpg?psid=1)
Поки Олена збирала всі свої речі у транзитній зоні я знову розбирав і перепаковув її велосипед щоб не витрачати на це час завтра. Справа в тому що як правило у готелях виселятися треба до 11 ранку. А я не встигаю після змагань заїхати прийняти душ. Тому доводиться завжди домовлятися щоб нашу кімнату в день виселення прибирали останньою, а ми повертаємося в готель (звісно все вже запаковано) на 1-2 години піздніше і приймаємо душ перед дорогою.
Поки що всі йшли на зустріч, але ясно що робити це вони не забов’язані – заселення відбувається починаючи з третьої дня і якщо треба прибирати багато кімнат то прибирати вони вимушені як їм зручніше.
![](https://public.sn2.livefilestore.com/y1pfcCrXhfHpBA9Cb2TUCP5DBX3dZwLNmeGfUT4l1i4CNaiq_at6ObzGke9dhBaV5XI2vUD1LRteMUZ9eypjWlGSg/DSCN0508.jpg?psid=1)
Пару разів навіть було таке що кімнату вже прибрали, але нам все одно дозволяли прийняти душ (а це знову прибирати у ванній і міняти рушники). Просто тому що дуже поважають і усіляко підтримують людей хто займається спортом (навіть на любительському рівні для свого задоволення як от ми). В таких випадках як правило лишаю якусь суму як чайові.
![](https://public.sn2.livefilestore.com/y1pCUvBYHg3NQk6iprDeHM9y63mN2Fu8sHFuY8vXdlKo0wKsA8AOyP1Lxj2lWSVfrMsIC2gKX5WRmxmc1BdBAz6Iw/DSCN0509.jpg?psid=1)
Ну от і все. Успіхів мені завтра! ![Winking smile](http://013x4nd2.files.wordpress.com/2012/06/wlemoticon-winkingsmile.png)
А, ось результати спринту – http://www.racecenter.com/results/2012/res_ts12.htm#overall