Vittoria Open Corsa Evo CX Tire

 

Ціна

Стандартна ціна в вело-магазинах та інтернеті на ці шини складає близько $75 за одну штуку, але на розпродажах можна знайти за дешевше – я купив Олені пару по $45 кожна після того як спробував їх (за повну ціну) на своєму велосипеді.

Характеристики та призначення

Шини призначено для гонок та ТТ-заїздів, хоча ми їх зараз використовуємо як повсякденні. Також треба зауважити що ми використовуємо розмір 700х23:

  • тип – клінчер (ставиться поверх камери)
  • 320 TPI (ниток на дюйм) з вставками кевларових ниток
  • вага – 215 грамів. Для порівняння Vittoria Zaffiro Pro які теж можна вважати гоночними шинами важать 240 грамів.

Враження від використання

Якщо ці шини використовувати разом з трубками Vittoria Latex Road Tube то можна легко полегшити кожне колесо мінімум на 100 грамів. Це наче і небагато, але з іншого боку просто купити пару колес легших на 200-300 грамів після певного рівня обійдеться вам в кілька сот доларів. Так що це ще дуже бюджетне рішення.

І треба сказати що відчувається що колеса стають легшими і велосипед наче аж жвавішим стає. Особливо помітно що тепер легше різко прискорюватися, є навіть відчуття що стрибаєш вперед. Ну і головне для чого я купив ці шини –  в горку дуже добре себе показують.

Щодо іншого то треба зауважити що по суті ці шини є неймовірно тоненьким (можливо навіть тонкішим за 1 мм) прошарком резини між трубкою і асфальтом. І ще одна смужку резини з насічками наклеєно по центру шини. І відповідно пошкоджуються вони дуже швидко та й імовірність проколів трубки у них набагато вища, я би навіть сказав гарантована.

Оцінка на Amazon – 4.3/5 (http://www.amazon.com/Vittoria-Open-Corsa-Tire-Blue/dp/B002DN0PV6), моя оцінка – 7/10.

 

Недоліки

Звісно в першу чергу це не висока надійність. Достатньо пари поїздок щоб помітити що резина місцями (більше по боках) протерта практично наскрізь. Це трапляється коли зачепляєш камінчик якийсь чи просто десь тернешся колесом. Також повторюся що ніякого особливого захисту від проколів нема, ці шини скоріше просто не дають трубкам тертися об асфальт. І у нас обох кожну другу-третю поїздку десь пробиває трубки так що доводиться клеїти.

Ну і високу ціну не можна не відзначити.

Чи вартий виграш усіх цих недоліків? Що переважує? По-перше, ви нормально кататися на таких шинах зможете лише на відносно чистих і обов’язково рівних (без ям тобто) дорогах, інакше трубки у вас будуть пробиватися як повітряні кульки.

Я ж собі брав ці шини для клаймбінга і використовував їх на RAMROD 2015, і відчуття легкості мені так сподобалося що я вирішив не знімати їх і використовувати далі. Олені також сподобалося що велосипед став “стрибучишим” і вона теж катається на комбінації цих шин з латексними трубками.

На сайті виробника

http://www.vittoria.com/tire/corsa-open/