Newton Motion 2012

 

Ціна: $175

Вага: 260 грамів

Підошва: П’ята – 26 мм, носок – 23 мм, підйом – 3 мм.

Призначення: Кросівки для щоденного бігу та змагань на довгі (і повільні дистанції). Спеціальні подушечки під носком призначено щоб примусити бігуна ступати на носок чи хоча б на середину стопи.

Загальні враження: Звикав я до них більше ніж пів-року. Головна причина – техніка бігу. В кінці-кінці бігаючи по черзі в них, в Brooks PureConnect та в New Balance Minimus Barefoot 10 зміг таки змінити трошки постановку стопи і нарешті почав почувати себе в них комфортно.

З плюсів – кросівки легкі, надійні, провокують бігти швидше весь час завдяки тому що найзручніше ступати в них на носок, а з нього вже ного швидше зривається з землі. Багато простору для пальців ніг, взагалі ніякого тиску на них.

Яскрава кольорова гама привертає увагу і дозволяє розмізнати кросівки Newton будь-якої моделі на ногах миттєво.

Бігав я в них включно до пів-марафону без проблем будь-яких і сподіваюся що вони стануть хорошою заміною більш массивним Brooks Launch для марафону.

Недоліки: Крім того що до них треба звикати якщо у вас не ідеальна техніка бігу є ще один недолік. Як я зазначив вище в кросівках дуже вільно пальцям, а досягається це спеціальною формою верха коли носок зшито з трьох клаптів і шви проходять по боках стопи. Так от у мене мизинці відчувають ці шви. І хоча жодного разу я не натер нічого проте відчуття все одно чомусь дуже неприємні.

Також варто зауважити що бігати по дрібному гравію чи просто брудній дорозі може бути не так зручно в них через те що отими подушечками можна назбирати каміння і сміяття і потім довго його виколупувати.

Ну і ціна несамовита. Я б за таку ніколи не купив, свої знайшов на розпродажу за $50.

На сайті виробника: http://www.newtonrunning.com/shop/men-running-shoes/motion-performance-trainer