Brooks Launch

Ціна: $75

Вага: 264 грама

Підошва: різниця між п’ятою і носком – 9.5 мм

Призначення: Полегшені кросівки для тренування, або ж підсилена (додаткова компенсація) модель для марафону та довших дистанцій.

Загальні враження: В першу чергу цю модель треба порівнювати з Brooks Ghost (читайте мій огляд Brooks Ghost 3). Головні відмінності: легша вага (на 45 грамів), на 3 мм менша різниця між п’ятою і носком та трошки тісніше стопі.

Кросівки не дають такої свободи як Ghost, але в той же час вільніші у пальцях за моделі інших виробників.

Перший час відчуваються швидкими, але якимись дерев’яними і негнучкими. Лише після пари місяців у них я зміг їх оцінити і відчути наскільки вони класні. Проте до Ghost теж не одразу звикаєш.

На жаль цю модель знято з виробництва (на заміну запущено більш мінімалістичну серію Pure Project), тому купити їх потрібного розміру вже проблематично. Довелося замовляти в інтернеті і чекати доставки більше місяця. А коли розкуштував то замовив ще одну пару, але цього разу були лише на пів розміра більші (сподіваюся підійдуть теж).

В принципі зрозуміло чому ця модель так ніколи і не набула популярності. Для сильних бігунів вона занадто важка, забагато підошви і структури. А для початківців та повільних бігунів у моделі недостатньо компенсації.

Мені вона сподобалася тим що спрощує перехід з 12 мм (різниця між п’ятою та носком) у Ghost до 4-5 мм в майбутньому у легшої моделі на марафонській дистанції.

Недоліки: Головне що практично нереально знайти потрібний розмір, та і звикати до моделі не має сенсу через те що таких більше не буде. Ну і крім того як я вже сказав кросівки вимагають доволі значного часу звикання до трошки жорсткої підошви і тугого обхвату ступні.

На сайті виробника: http://www.brooksrunning.com/Brooks-Launch-Mens-Lightweight-Trainer/110065,default,pd.html