Nike Cheyenne Vapor Running Backpack

 

 

Ціна: $80

Призначення: Біговий рюкзак великої місткості. Для себе зробив висновок що він ідеально підходить для невеликих дістанцій (до 15 км) коли треба відносно багато тягти на собі.

Загальні враження: З моменту покупки бігаю з ним майже щодня (двічі на день). Сидить дуже зручно, не стрибає, не совається. У порівнянні з маленькими рюкзаками з якими я бігав до того спочатку цей рюкзак видається дещо “дерев’яним” (все ж таки поверхня що торкається спини у нього більша), але швидко звикаєш до нього.

В рюкзак можна помістити просто неймовірну кількість речей – джинси, футболка, труси/шкарпетки, сніданок і ще місце залишиться. Через це його легко перевантажити і потім пихтіти як паровоз в гірки.

Є гаманець на одному з ременів в який ідеально поміщується мій улюблений “біговий” гаманець Chums Surf Short Wallet. Також є невиличка кишеня з “капюшоном” яким повністю покривається весь рюкзак на випадок сильного дощу.

Вентиляція дуже хороша – спина не перегрівається і піт річкою не тече.

Недоліки: До таких можна хіба що віднести великі розміри та те що у нього нема ні пакетів для води всередині ні зручних кишень для пляшок з водою. Це ще раз говорить про те що рюкзак в першу чергу призначено для відносно нетривалих пробіжок.

На сайті виробника: http://store.nike.com/us/en_us/?l=shop,pdp,ctr-inline/cid-1/pid-440407/pgid-361413