Yurbuds Inspire Duro

 

 

 

Ціна: $49

Призначення: спотривні навушники для активних видів спорту.

Загальні враження: Конкретно ці навушники якщо не помиляюся виробництва Bose. У цієї моделі шнур не резовий а плетений зі вставками кевларових ниток що має означати що 1) перекручування не страшне для провода, та 2) шнур не липне до тіла (що не зовсім правда). Є дорожча модель з мікрофоном. Також є дешевші моделі з простим резовим проводом, навушниками як в iPad. Ну і модифікації з дужками.

Якість звуку краща за середню, але теж не ідеальна. Основна цінність в тому що резова насадка дуже добне фіксує навушник і захищає їх від поту. Але в результаті звук трошки змінюється. Так високі звучать гірше ніж у сенхайзерів OMX 680 та MX85, але низи звучать краще. Без насадки звук ще кращий, але тоді краще купити безпосередньо хороші вкладиші – тут основна цінність у насадці. В цілому йорбадси ці набагато краще підходять для металу ніж спотривні сенхайзери, але теж не ідеально. Електрона музика в них звучить ненабагато гірше. Якщо у вас еклектична колекція для спортивної активності як у мене то саме ці навушники будуть найкращим вибором.

Спочатку ми купили такі Олені. Вона кілька разів побігала у них і була просто у завхаті від того як добре вони сидять. Власне вона і наполягла що мені теж такі потрібні.

Недоліки: Перше це звісно ціна. З іншого боку вони не такі дорогі як ті ж сенхайзери, але ж і бренд не такий відомий. Друге це те що шнур поділено надвоє доволі далеко від навушників, мені б хотілося поближце (два проводи під футболкою гірше ніж один), або взагалі щоб місце поділоу регулювалося.

Сайт виробника: http://www.yurbuds.com/