Nike Lunar Trainer+

Ціна: $60

Вага: 230 гр.

Призначення: для швидкіних тренувань.

Загальне враження: Вже доволі давно відправив їх додому. Не знаю навіть чи хтось в них там бігає, чи просто ходить.

Підошва немовірно м’яка і комфортна. Враження таке наче в теплий плстилин вступаєш. Навіть важко примусити себе бігти, а не просто стояти і насолоджуватися. Через таку підошву можна також сказати що це кросівки в яких варто бігати під час відновлення від нещодавніх змагань.

Я в них бігав і інтервали, і доволі довгі дистанції, і взагалі використовував для щоденного бігу. Чув навіть що деякі люди бігали в них успішно пів-марафони. В принципі при такі вазі це не найгірший вибір.

Отой плюс в назві моделі означає що підошві є місце для встановлення сенсора Nike+ що передає дані під час бігу на iPod/iPhone. Дурня ще та.

Недоліки: Головним недоліком мабуть буде те що підошва недостатньо захищена від стирання. Сама м’яка резина зтирається дуже щвидко, а жорсткий прошарок є не на всій підошві, але в первних місцях під п’ятою і на носку.

Ну і особисто моє – носок, як і у багатьох сучасних моделей Nike зроблено з одного шматку матеріалу і він доволі невисокий і круто йде вниз від області зі шнурками. А оскільки в мене великі пальці ніг трошки стирчать вгору то мені в них не те щоб тісно, але весь час відчуваю тиск.