![](https://cdn.shopify.com/s/files/1/0137/9434/5014/files/30-hand_650x_2x_650x_2x_8621c838-8b0b-4393-afe2-cd9aff28111d_650x@2x.png)
Ідея корисних для здоров’я напоїв та напоїв які витісняють не корисні вже не нова і спроб було безліч. Ось ця мене зацікавила і я спробував.
Напій продається у красивій баночці у вигляді щільного бурого порошку якого має вистачити на кілька десятків напоїв. Також в стартовий пакет (ціна $40) входить електричний збивач який обов’язково знадобиться.
В складі напою входять:
- гриб герицій їжачковий для покращення діяльності мозку та концентрації уваги,
- гриб чага як заспокійливе,
- гриб трутовик лакований для допомоги імунній системі,
- гриб кордицепс для підвищення фізичного тонусу,
- какао для смаку,
- чай масала (суміш чорного чаю та спецій) для кофеїну,
- тумерік для антизапального ефекту,
- кориця для смаку та антизапального ефекту,
- гімалайська сіль заради мікроелементів (мінералів).
Як видно зі складу це має бути щось корисне для здоров’я та майже цілюще…
Для того щоб приготувати напій треба додати порошок у гарячу воду і старанно розколотити мішалкою – порошок погано розчиняється і швидко сідає на дно. І як я не колотив і швидко не пив десь третина його все одно лишається осадом на дні чашки.
![](https://blog.golovatyi.info/wp-content/uploads/2021/03/image-1.png)
А головне – на смак цей напій невимовно противний. Він виправдовує свою назву. Таке враження, що п’єш розведену грязюку в яку досипали трухлявого дерева. І найгірше те, що пересилити себе це пити ще можна, а от післявкусся таке жахливе, що аж трохи погано стає. І лише цієї причини мені достатньо щоб відмінити підписку та ігнорувати усі задекларовані переваги напою.
Виробник пропонує такі речі як додавати молоко, каву, кокосовий порошок, тощо – це дійсно приховує смак трошки коли п’єш, але післявкусся все одно таке саме погане, а то і гірше. Тому ні.
Сайт виробника – https://mudwtr.com/.