Sunlite Thorn Resistant Presta Valve Tubes

 

 

Ціна

$12 за трубку 700х20-25 мм.

Призначення

Велосипедні камери з дуже (дуже!) товстого шару резини: фото нижче демонструє різницю в розрізі звичайної і цієї велокамер.

Призначена вона як вже зрозумілом для тих випдків коли важливо уникнути проколів і розривів камери: погане/засмічене прокриття, тривалі подорожі, погані погодні умови.

Як бонус товщі стінки тримають тиск набагато довше і їх можна не підкачувати 2-3 місяці навіть при регулярних поїздках.

Враження

Це хороший варіант для випадків коли вам треба їздити містом (на роботу та з роботи, наприклад), або на маршруті є ділянки без асфальту чи з дуже поганим асфальтом.

Мені вдалося проїздити на таких кілька років без жодного проколу поки що.

В цілому я дуже ними задоволений і рекомендую усім крім випадків згаданих далі.

Недоліки

Звісно у такого рішення не може не бути недоліків, інакше б тільки такі трубки і були б на ринку. Отже:

  • вага – трубки важать майже 200 грамів що іноді важче за комбінацію шина плюс трубка для більш легких рішень. Отже ні для тренувань на швидкість, ні тим більше для змагань вони не підходять.
  • не компактність – через те що резина дуже товста трубка практично не складається (вже вчертверо її скласти не надто легко) і не накачана займає не набагато менше місця. Тобто возити з собою запасну буде дуже проблематично: у підсидільну сумку не влізе, з кишен на джерсі буде стирчати палкою, хіба що в рюкзак чи навісні сумки. З іншого боку запасні можна і не брати…
  • ціна – за таку ціну можна купити 5-6 звичайних трубок.
  • надійність – в цілому я задоволений, але одна з куплених трубок мала дефект і вибухнула коли я лише почав її накачувати. Це говорить про не надто високий контроль якості на виході продукції. Хоча масових негативних відгуків в інтернеті не видно.

 

Моя оцінка – 8/10.