2014/09/21–Kirkland Triathlon

Вже втретє робимо цей невеличкий тріатлон що проходить в нашому місті:

У порівнянні з минулим роком погода була трошки краща, а в цілому і за результатом і за відчуттями вийшло майже те саме що і минулого року.

Цього разу нам не повезло з фото і я знайшов лише пару своїх фотографій. А ще минулого року на цьому старті був присутній мій батько.

 

Почнемо з плавання. Знову було кілька хвиль і кожен бажаючий стартував у тій хвилі якій хотів. Минулого року я плив без гідрокостюму і за моїми враженнями це уповільнило мене на пару хвилин (дистанція спрінт, плавання 750 метрів), хоча і дозволило зберегти секунди на першій транзитній зоні. Результат це підтвердив: плавання вийшло 13:37 проти 15:17 минулого року. І транзитну зону я пройшов за 02:14 (минулого року за 1:44). Так що навіть на такій короткій дистанції гідрокостюм дає виграш.

 

Велоетап проходив в 2 кола де перші 6 кілометрів йшли в помітну гірку, а останні 4 це був крутий доволі спуск (на якому я боявся і гальмував більше ніж треба). Доволі нетиповий профіль для тріатлону де стараються зробити велоетап якомога пласкіше.

Час вийшов таким самим майже: цього року 23 км подолав за 45:06, минулого 45:01. І друга транзитка вийшла 53 секунди проти 52 секунд минулого року.

 

Що стосується бігу то в цей раз весь час було за ким тягнутися і з ким боротися, навіть вдалося прискоритися на останньому кілометрі. В результаті 5 км пробіг за 19:55 проти 19:59 минулого року Smile

 

У підсумку результат 1:22:03 і 4-те місце у своїй віковій групі, а рік тому було 1:22:51 і 3-тє місце. Вже наступного року на цьому старті потраплю в іншу вікову групу і з’явиться шанс боротися за перше місце Smile

 

А Олена нехай сама про свій старт напише як захоче, я вважаю що вона хоча і не з видатним результатом, але доволі непогано виступила. Проте вона своїм часом і місцем майже ніколи не цікавиться, їй більше цікаво участь приймати.