Cytomax

Відомий бренд який спонсорує деякі з найбільших марафонів, але у мене якось відносини з ним не склалися – специфічні присмаки та острах шлункових розладів навіяний історіями інших людей (у мене проблем не було, але все одно страшно).

Cytomax Energy Drops

Ціна: $21 (1.30 за пакет)

Призначення: Енергетичні “цукерки” (1 порція з 5 цукерок – 90 калорій) з невеличким вмістом солі і вуглеводів. Для вживання перед тренуваннями чи змаганнями і в процесі навантажень.

Загальні враження: Доволі приємні (кисленькі) на смак і на відміну від більш відомих Clif Shot Bloks не такі солоні та солодкі одночасно. За консистенцією нагадують сильно густе желе.

Я ніколи не приймав їх в процесі змагань чи тренувань, але перед стартом і я і Олена не раз їх їли і ніколи не мали через це проблем зі шлунком. Також іноді їх приємно пожувати після тренування з чаєм поки їдеш на роботу. Непогана річ щоб мати в сумці на випадок коли нормально не поїв перед тренуванням, або коли через нервування не можеш їсти перед стартом.

Думаю їх можна буде їсти навіть коли шлунок відмовляється приймати гелі.

Недоліки: В цілому вони якісь “слабенькі” – що їв, що дихав. Мабуть пару пачок треба за раз з’їсти щоб відчути що щось таки у шлунок впало.

На сайті виробника: http://www.cytosport.com/products/cytomax/cytomax-energy-drops

Cytomax Sports Performance Drink


Ціна:
$28 за банку ($0.40 за пляшку розведеного напою)

Призначення: Спортивний напій для тренувань і змагань з підвищеним вмістом цукру та вуглеводів.

Загальні враження: Дуже солодкий. Не те щоб такий що пити не можна, але нагадує воду в якій розвели багато цукру і ще трошки чогось для смаку. Інші спортивні напої як правило мають або різкий, або трошки хімічний присмак що аж наче додатково підсилює ефект від їх споживання. Тут же ніякого удару по смаку нема, все п’ється як вода. З іншого боку звикати до смаку не треба.

Недоліки: Ми не мали ніяких проблем, але бували випадки коли на змаганнях на трасі людям давали ці напої і ті хто був не звиклий до них мали потім серйозні проблеми зі шлунком.

Головний мабуть недолік це смак – хочеться чогось різкішого та хімічного (так, під час інтенсивних навантажень хочеться не того ж самого що під час сидіння на дивані). Тому я надаю перевагу EFS та PowerBar IronMan.

На сайті виробника: http://www.cytosport.com/products/cytomax/ctomax-powders