New Balance Minimus Barefoot 10

 

Ціна: $70

Вага: 183 грама

Призначення: Мінімалістичні (різниця між носком і п’ятою – 0 мм) легкі кросівки для людей з ідеальною технікою та тих хто хоче попрацювати над покращенням техніки бігу. У них доволі тока підошва, і нема стельки.

Загальні враження: З усих кросівок що я на цей час спробував це однозначно “найважчі”. Вони неймовірно вибагливі до того як стопа торкається землі і якщо не контролювати буквально кожен крок то ноги миттєво починають боліти наче хтось дрючком врізав по ступні. А якщо і контролювати то після пробіжки дико болять ікри.

Будь-яка підтримка та компенсація відсутня взагалі.

Взагалі починати у цих кросівках треба дуже обережно – більше пари кілометрів перші кілька разів не рекомендую бігати. Проте в них приємно бігати швидкі інтервали.

Зараз моя техніка помітно змінилася – нога б’є землю не п’ятою, а вже десь ближче до середини. І це доволі помітний прогрес.

І зносу їм здається немає.

 

Недоліки: Ще раз повторю що це доволі “небезпечні” кросівки. Навіть пробігавши в них майже рік (як мінімум раз на пару тижнів) я і досі б не ризикнув по асфальту бігти у них на змаганнях щось довше за 5 км.

Також ненайвдаліший малюнок підошви легко може назбирати камінців.

На сайті виробника: http://www.newbalance.com/Minimus-10/WR10,default,pd.html?dwvar_WR10_color=Grey_with_Green&start=11&q=minimus%2010&cgid=68000