Garmin Forerunner 110

Ціна: $230 (з пульсоміром)

Загальний опис: відстеження маршрутів по GPS, біг, велосипед, інтервальні тренування.

Загальні враження:

Це мій перший біговий джипігатор/годинник. Довго не наважувалася на такий клас спортивного обладнання – та ще й такий недешевий! Нарешті дала себе умовити. Тим більш, ну як таку гарнюньку не купить. Легенький, не обтяжує зап’ясття і, головне, виглядає просто клас і поза джимом. Почитала тут рев’ю на мій 110 – знайшла кой-шо нове для себе: виявляється його і на байк ставить можна. Загалом, класно написано, нема сенсу пересипати з пустого в порожнє, тому айда за лінкою.

Від себе добавлю декілька спостережень. Реально корисна штука. З нею якось і займатися веселіше. Відстежується дистанція, як вона відпрацьована – і це все доступне прям щас. Дома, зливши на комп, маєш маршрут, детальний звіт по інтервалам, з елевейшном і серцебиттям. Так, останню мою півмарафонку було поділено на 9 лепів – в мене один леп установлено на 1,5 милі – по кожному видно час і прискорення. Приємно здивувалася тому факту, шо на останні 3 милі в мене прийшовся найкращій час за весь пробіг. А я ж майже помирала!

З комп’ютера також можна заливати на годинник маршрути та програми тренувань. Тіки я до такого ще не допетрала і мені самих інтервалів вистачає покищо.

З серцебиттям – то окрема тема. Приємно спостерігати, шо з часом можу тримати довше свої 179. Але поки що суттєвих змін в збільшенні хьорт-рейту не спостерігається – іноді достригує до 182 і на цьому все. Але з годинником зручно слідкували на серцем коли пряцюєш з вагою – тепер уже не на глаз орієнтуюсь, коли воно заспокоїться, а по конкретним данним. От.

Недоліки:

З неприємностей хочу поплакаться, шо вредний він – цей ДжиПиєС. Супутники не  ловляться з приміщення і коли рухаєшся. І ну так довго ловляться, а якшо поряд дерева, навідь невисокі будинки – все перешкоджає. В морозну погоду або дощ поки дочекаєшся – задубіти можна.

Особливо непрємно з ним на тріатлоні, бо спіймавши супутники через 2 хвилини він уже вимикається, так і не дочекавшись натиснення кнопки старту. На байку в мене інший Гармін стоїть і на байковій лезі я 110-им не переймаюся. Але після байку в транзитці проводиш ледь більше хвилини і єдине, шо залишається, використовувати його як просто годинник і сподіваться, що всеж таки спіймає супутники. Було, шо ловив на ходу, хоча частина маршруту просто втрачалась. На триатлоні у серпні бігали по лісу навколо лейку, то так і не співмав.

І шось не те з виміром висоти – дивні якісь графіки спостерігаються :/

Ще особливо в дощ з ним не попадала та знаю шо не тривкий до води, тож…

Пару раз годинник залишався на ніч на кредлі для зарядки при вимкнутому компі, то замість того шоб зарядитися на всю, на ранок годинник виявлявся розрядженим вщент. Заряду вистачає надовго, але декілька з моїх рейсів не доживав до фінішу.

На сайті виробника: https://buy.garmin.com/shop/shop.do?cID=142&pID=63511