
Чесно кажучи спортивних окулярів у мене вже надмірно і нову пару я взагалі не планував купувати. Але перед стартом Чемпіонату Світу в Новій Зеландії (2024/12/15 – IronMan 70.3 World Championship, Taupo, New Zealand) я не міг знайти свої Oakley EvZero Path в яких зазвичай стартую, запанікував і придбав цю модель у вело-магазині де готували мій велосипед до старту.
І мені настільки сподобалася ця модель, що я почав у ній регулярно тренуватися. Причин кілька: окуляри дуже легкі, від них не болить ні перенісся, ні за вухами навіть після кількох годин. Крім того вони мають технологію Fototec, що означає затемнення відповідно інтенсивності сонячного світла. До того ж окуляри доволі великі і на велосипеді я використовував саме їх, замість скла свого шолому Ekoi Perf AERO16 для додаткової вентиляції (було дуже спекотно того дня).

Таким чином за $80 (на сайті виробника – Rail Rimless Cycling Glasses & Baseball Sunglasses | Matte Black Frame – Clarion Red Fototec | Tifosi Optics) маємо окуляри які легко можна порівняти з моделями в кілька різів дорожчими. Власне Tifosy робить дуже хороші, не найдешевші, але суттєво дешевші за конкурентів високоякісні окуляри (маю кілька моделей як Tifosy Vogel та Tifosi Roubaix Fototec) і це безумовно найкраща модель яку я сміливо можу порадити для вело, бігу та триатлону. І вони виглядають стильно щоб носити їх і повсякденно.
Собі я придбав рожеву модель яка при яскравому сонці стає дзеркально-червоною, мені дуже подобається.
