3B Scientific Black Cotton Kinesiology Tape

 

Ціна

Рулон можна знайти в діапазоні від $35 до $55.

 

Призначення та характеристики

Це звичайна терапевтична смуга (про те що воно таке можна почитати ось тут), але у великому рулоні що дозволяє економити у випадках коли вам потрібно її багато:

 

Враження від використання

Головне що вона працює – тобто тримається якийсь час без проблем. У порівнянні з Pro-Tec Athletics Pre-Cut Kinesiology Tape ця смуга звісно програє (читай далі в чім конкретно), але безмірно виграє у ціні. І я від свого рулону час від часу відрізаю шматки… :)

Також ця смуга добре переносить плавання і воду взагалі – і хоча краєчки можуть відклеїтися швидко проте уся смуга тримається надійно.

Оцінка на Amazon – 4.9/5 (https://www.amazon.com/3B-Scientific-Cotton-Kinesiology-Length/dp/B00CAKGZ8O), моя оцінка – 8/10.

 

Недоліки

Перший і головний недолік в тому що цю смугу, як би добре вона не трималася не можливо проносити більше 2-3 днів – настільки починає під нею свербіти. Я жодного разу не витерпів доки вона почне відклеюватися сама і знімав її. У мене взагалі таке враження що її довше одного дня носити і не планували.

Другий маленький недолік це, як я вже вище згадав, те що краї смуги відклеюються від тіла. Проте це не велика проблема бо сама смуга тримається. Більше естетика страдає ніж функціональність :)