2015-07-12 – Ocean Shores Toughman Triathlon (Half Iron Man) – 5:11:33

З усіма своїми травмами і болячками це був перший (і можливо єдиний) тріатлон який я спромігся зробити цього року. Про сам старт і містечко в якому він проходить я вже писав минулого року – 2014/07/11–Ocean Shores Toughman Triathlon. Тоді нам так сподобалося і в самому місті і змагання що ми вирішили обов’язково повторити наступного року.

 

І якщо минулого року моя ціль була просто фінішувати (ще відновлювався після того Як мене збила машина), то цього разу були певні сподівання на кращий результат. Проте без негараздів не обійшлося: сам захворів за тиждень до старту (температура, соплі, все в наборі) і трохи таки прочухався, а Олена якраз температурила в ті дні коли і був сам тріатлон тож  вимушена була пропустити :(


Також мене підвів годинник: якимось чином він перескочив з транзитної зони одразу на біг, скоріше за все то я кнопку зайвий раз натиснув чи щось таке. Коротше слідкувати за каденсом і дистанцією в мене не вийшло, просто відслідковував загальний час.

В день старту погода була зовсім не сонячна, а під час вело-етапу навіть йшов дощик. Потім трохи розвиднилося і я навіть примудрився обгоріти на плечах  під час бігу.

Плавання пройшло на диво непогано – 29:59, що для мене дуже хороший результат. З води виліз після групи лідерів які відірвалися від мене метрів на 200 (3 хвилини приблизно), а за мною вже впритул виходили з води усі інші.

Неспішно витер ноги, натягнув шкарпетки, вбувся і поїхав. Трохи повоював з годинником, потім махнув на нього рукою, ліг на аеробари і почав крутити. Повторюся що на цьому тріатлоні дуже класна велосипедна траса – практично ідеально пласка і майже ніколи не доводиться перемикати зірочки: уперся рогом і крутиш свої 90 км… З іншого боку приблизно третина дистанції була проти сильного зустрічного вітру і тут було відчутно наскільки мені не вистачало фізичної форми.

І хоча мені здавалося що кручу я непогано на мій подив час вело-етапу вийшов навіть гіршим ніж минулого року – 2:46:41, а очикував що буде трохи більше за 2:30 :(

На біговому етапі для себе поставив задачу просто не зупинятися і майже вийшло: переходив на ходьбу тільки біля столиків з водою. Цього разу пісок (кілька кілометрів бігового етапу проходить по березі океану) таки вимотав мене: ноги провалювалися і взагалі така вата відчувалася… І хотілося щоб припинився зустрічний вітер. А коли він таки зупинився стало так нестерпно жарко і душно що знову захотілося вітру, хай би і зустрічного :)

У підсумку біговий етап вийшов непристойно повільний – 1:51:55, як правило я 21 км на тріатлоні біжу в районі 1:45. Значить теж є над чим працювати.

Фінішував я 14-м у загальному заліку і 4-м у своїй віковій категорії.

Ну а потім в готель, душ, чай, перекусити, проїхалися по пляжу (там можна) і додому…

 

Весь альбом тут – https://onedrive.live.com/?id=B21290194214A37D%21101098&cid=B21290194214A37D&group=0&authkey=%21AP1cXKdyUaL7ZUI