Sennheiser OMX 680 In-Ear Sports Earclip Headphone

Бігаю з ними вже давно – більше року. Пам’ятаю тоді, на відкритті Майкрософтовської стоор у торгівельному Беллевью Сентрі, мене просто захопила думка про матеріал з пам’яттю, з якого зроблені кліпси. І до того ж якраз треба було шукать заміну моїм старим навушникам і ще й скидку обіцяли, тож…

Дужка кліпси згибається і залишається в такому стані. Тож можна підфіксати її саме так, щоб трималася за вухом.

Не з першого разу все виходило як мало б, навіть іноді й зараз приходиться перестроювати все. Не завжди вдається вгадать: не дожмеш, буде спадать; пережмеш – буде боляче, не так щоб сильно, але є таке діло.

Але це працює і до того ж класно. Багатсько людей у коментах відмічають якість звуку, я приєднуюсь до них. Звук дійсно чистий.

Наявність керувача гучності, задуманого начебто для збільшення комфортності, що й казати тількі заважає. За весь час його практично і не юзала – мені якось швидше змінювати гучність відразу на Зуні (Zune). І власне можна його від’єднати, але тоді не вистачатиме дроту. Тож, єдина його функція – це бути прищепкою на шортах.

Щодо водорезистенс, дуже доречні насадки на самі динаміки – їх і подушечками не назовеш – причудної форми тонюсенькі резові прокладки. Їх там у наборі три вида. Має сенс перепробувати усі.