Anker Roav DashCam C1

Характеристики та призначення

Автомобільний відеорегістратор який особисто мені дуже подобається і яким я на момент написання цього посту користуюся вже 1.5 роки.

Давайте поглянемо на деякі характеристики:

  • Ціна. Свого часу я по акції (тобто зі знижкою) купив цю камеру за $90, а зараз її можна придбати за $60. Вважаю таку ціну дуже виправаданою.
  • Кріплення – на лобове скло спеціальною наліпкою що має пластиковий паз. Тобто камеру можна легко знімати при необхідності. Тримається все чудово.
  • Живлення – від USB. В комплекті йде кабель. Без живлення акамулятору вистачає на кілька секунд.
  • Якість відео. В низу цього посту дивіться зразки відео. А так може сказати що камера підтримує 1080P.
  • Є налаштування на увімкнення запису при виявлені руху.
  • Вага: 448 грамів (15.8 унцій).
  • Розміри: 3.8×6.1×7.1 см (1.5×2.4×2.8 дюйми).
  • Додатково в комплекті є ще одна наліпка з кріпленням та USB-перехідник для прикурювача та microSD картка пам’яті на 32 Гб.
  • Управління камерою здійснюється кнопками на самій камері, або за допомогою додатку на смартфоні (про це нижче).
  • На сайті виробника цієї моделі вже нема бо її більше не випускають, натомість можна порівняти з новою A1 – https://www.anker.com/store/roav-dashcam-a1/R2241111.

Враження від використання

Взагалі Anker мені з кожних їх виробом (камери, навушники, повербанки) – уся їх продукція приємно виглядає, зроблено її з якісних матеріалів, якість збірки на висоті, усім зручно користуватися і усе доцільне.

Камеру легко встановити, довжини кабелю вистачає щоб розмістити її під самим верхнім краєм по центру. Кабель я провів від панелі по підлозі заховавши потім під внутрішній корпус так що його і не помітно.

З вулиці камеру теж мало помітно якщо не знати куди дивитися.

У камери є налаштування стосовно якості відео, довжини відрізків і таке інше. На самій камері є 4 кнопки якими можна більш-менш зручно переміщуватися по меню. Найбільше що мені не подобається що WiFi у неї вимкнено за замовчання і щоб підключити телефон треба кожного разу згадувати де саме і як в тому меню увімкнути безпровідний протокол.

Телефонний додаток доволі простий і крім зміни налаштувань дозволяє викачувати відеороліки (але це настільки довго що простіше вийняти картку пам’яті) та видаляти їх.

Час від часу (раз на 4-5 місяців) трапляється якийсь глюк і камера не може записувати нарікаючи на відсутність пам’яті. Я у цьому випадку просто форматую картку що займає кілька секунд.

Ну і у підсумку маємо надійний, приємний на вигляд і доволі зручний у використанні відеорегістратор який я порекомендую тим хто шукає собі щось у машину.

Якщо вам не шкода однієї хвилини свого життя то можете глянути яке відео знімає камера у яскравий сонячний день. Обережно – там в середині відео гучність може стрибнути.

Оцінки: