Sony Waterproof Walkman

Призначення та характеристики

Як зрозуміло з назви це плеєр для плавання. Вірніше він водозахищений, тому у ньому можна плавати (що я і роблю), але звісно при бажанні можна і бігати чи просто ходити у ньому.

  • Ціна: повна ціна складає $100, в інтернеті постійно можна купити цей плеєр приблизно за $80.
  • Захищеність від води: до 2 м глибини в солоній чи прісній воді, піт, пилюка.
  • Місткість: 4 Гб.
  • Формат аудіо-файлів: MP3, WMA, AAC.
  • Час роботи від заряду: до 12 годин.
  • Підключення до ПК: через кредл до micro USB – зарядка та передача файлів.
  • Кнопки: праве вухо – вімкнути/вимкнути, програвання/пауза, перемотка; ліве вухо – порядок програвання, блокування зовнішнього звуку, гучність.
  • Насадки для вух: 3 пари для звичайної активності, 4 пари для води.
  • На сайті виробника (оновлена модель) – https://www.sony.com/electronics/walkman/nwz-w273-nwz-w274s.

 

Враження від використання

Все ще у пошуку ідеального (чи хоча б просто непоганого) плеєра для плавання після невдачі з Aerb 4G Waterproof MP3 Music Player, та трохи меншої невдачі з FINIS Duo… І схоже пошук продовжиться, але покращення таки є.

Головне для мене після спроб з попередніми плеєрами це зручність і загальний комфорт. Скажу що хоча навушники сидять не ідеально і одночасно і заважають і наче випадають в них все ж таки можна проплавати годину і ніякого особливого погіршення відчутно не буде.

І навушники таки іноді протікають. При цьому я досі не розумію як їх правильно одягати щоб не текли – іноді вдається годину пропливати без проблем, а буває через пару хвилин одне з вух повне води і звук повністю зникає.

Стосовно якості звуку не все так добре. По-перше, насадки для вух мають перекритий звуковий канал (це щоб як вода потрапить у вухо то не пошкодила б драйвери) – через це звук помітно глухий і з практично відсутнім басом. По-друге, більшість музичних стилів в цих навушниках перетворюються в кашу – басу майже ніде не чути, верхи пискляві і невиразні, середина злипається до купи. Найкраще звучати буде чітка електроніка де усе відбувається саме в середніх частотах, але відбувається не дуже багато чого – щось типу Frontline Assembly чи The Chemical Brothers. І також часто не вистачає гучності. Олена пробували ці навушники під час бігу і казала що звук значно якісніший коли не у воді.

Управління навпомацки не надто складне. Єдине що не зрозуміло нащо стільки кнопок – можна було б вдвічі менше зробити.

Одне з обмежень про яке варто знати – відсутність Bluetooth. У виробника є версія з підтримкою протоколу, але обійдеться вона вдвічі дорожче. Проте оскільки я цей програвач брав виключно для плавання мені таке обмеження взагалі не суттєве.

У підсумку – не надто дискомфортний програвач для плавання з доволі посереднім звуком. Є куди покращувати.

Оцінки: