Ода Crocs’ам

Ці гумові сандалі, так популярні в деяких місцинах, і вони ж – ознака поганого смаку і колгоспу в інших. Бренд та самі сандалі відомі по всьому світу і десь навіть є надзвичайно стильними та модними.

Крім їх зручності і можливості їх використовувати в подорожах (літак, машина, потяг), на пляжі та спортзалі, до та після стартів, на пляжі, в лісі, в горах та кемпінгу… так от крім цього ще треба згадати їх неймовірну живучисть. Моя єдина пара, як подорожувала зі мною по всьому світу від України до Чілі та Африки як і по всіх інших подорожах – вона досі не просто ціла, але і з першого погляду виглядає як нова.

Так, підошва трохи стерлася від каміння та лісових доріжок, десь є якісь подряпинки. Але це за більше ніж 10 років! Такими темпами ці сандалі переживуть і мене і стануть в нагоді ще парі наступних поколінь. Хоч передавай їх як частину спадку :)

Хтось може сказати, що ціна від $20 до $75 за пару це занадто. Але ж це вічні сандалі! І на відміну від безблагодатних китайських підробок вони і зручні, і функціональні, і надійні.

А між тим не лише кольорова схема у цих конкретно сандалів може бути будь-яка, але існує і ще неймовірно велика кількість варіацій – каблук, вентиляція, утеплення, колір, застібки і ще безліч чого може мінятися. Плюс до того ж у виробника існує ціла лінійка не лише подібного взуття (різні шльопанці та кросівки для водних видів спорту), але і цілком собі нормальна лінійка одягу. Дивіться на сайті виробника – https://www.crocs.com/.

Ось власне і все що я хотів сказати – культовість кроксів цілком заслужена і вони варті того щоб мати їх у себе.

Ось такі як на фото вище шльопанці у мене теж є і вони офігєнні – зручні і вічні.