Концерт King Crimson

Минулого тижня сходили з Оленою на концерт King Crimson і це було неперевершено!

Взагалі про цей концерт я дізнався випадково – заглянув у facebook, а там один з друзів поставив позначку що зацікавлений у події. Ну я звісно глянув чи є ще квитки у продажу, а там як не дивно ще кілька штук було… Дивно тому що концерт був наступного дня.

Ну отже ми з квитками і радісні поїхали на концерт.

Зал відносно невеличкий, людей мабуть на 400. Почали без розігріву, лише перед початком оголосили що фотографувати під час концерту не можна, буде для цього спеціально відведений час у кінці. А тих хто таки буде фотати виведуть з залу :)

Ось вийшли музиканти. Доволі старенькі вже такі, сиві (ну або лисі), усі у костюмах.

На сцені аж три ударні установки які стоять попереду усих інших музикантів. Причому барабанили у них ударники по черзі наче розмовляючи одне з одним і звук кожної установки легко було відрізнити від іншої.

Взагалі треба сказати що якістю звуку це найкращий концерт який я відвідував будь-коли. Часто кажуть що звук “як на ЦД” коли якість висока у залі, але в цьому випадку звук був кращій ніж на записах. По-перше, він відрізнявся від того що очикував, був якийсь зліший чи що. А, по-друге, я почув дуже багато дрібних деталей про існування яких навіть не уявляв.

За ударниками на підйомі стояли у ряд саксофоніст/флейтист, бас гітарист, гітарист/вокаліст та соло гітарист.

Майстерність і технічність усих музикантів просто вражала – це треба бачити і чути, словами таке не передати.

Концерт було поділено на дві частини з антрактом, а потім вони ще зіграли кілька пісень на вимогу глядачів. Самі пісні група вибарє такі щоб вони були не надто популярні, але знайомі прихильникам. Тому ніяких хітів з арсеналу зіграно не було. Ну хіба що Court of the Crimson King можна такою назвати.

Ну і після того ми страшенно задоволені поїхали додому :) Повторю лише що це був найкращий з усих концертів на яких мені вдалося побувати поки що.