Про блоґ

Вітаю усіх хто завітав.

Це мій персональний блог в якому я пишу переважно про фільми які подивився, музику яка мені сподобалася, про книги, а також огляди на різну продукцію (переважно спортивну), пишу про свої подорожі та участь у спортивних подіях, а іноді навіть спогади про різні події минулого.

Сам по собі я програміст, тобто займаюся програмуванням професійно і заробляю цим на життя. Люблю спорт (але не дуже успішний в ньому навіть як любитель), люблю фантастику (багато її читаю, переважно американську класику 40-70хх років), люблю різну музику (переважно важку). Релігійні погляди – агностик, політичні – поміркований лібертаріанець, колір очей – сірий.

12 коментарів для “Про блоґ”

 1. Ваш ресурс став кращим в своєму огляді

  Вітаю, Ваш ресурс став кращим в своєму огляді і потрапив до голосування за кращого з кращих з п’яти останніх оглядів – http://planetua.com/best/best5-7.html
  Бажаю перемоги :).

  З повагою, автор оглядів україномовного інтернету
  Тарас Амброз

 2. Здорова, братуха! Як здорово зустріти ще одного із нашого роду Нетакихяквсіх. Не важливий колір твоїх очей або релігійні переконання (хоча в Бога потрібно вірувати і горілку пити – будеш за звитяжного лицаря!), головне, що ти ЖИВИЙ! З Богом, чуваче!

  1. Ну привіт :)
   Не знаю як це “треба вірити”, це ж не прес накачати, тут зусилля не потрібно, а мабуть треба щоб само прийшло. Хто зна, може з часом щось і зміниться.
   А стосовно горілки – у мене зараз такі інтереси та вподобання що нема коли, та і не тягне. Може знову ж таки колись згодом це і поміняється.

Залишити відповідь