Про блоґ

Нє, ну от ви мені такі цікаві. Шо ж ви хотіли тут побачити і прочитати?

Ну добре, трошки про себе. Такий собі я. Програміст в основному. Хобі різні є: музика (переважно важкий old school та дещо з різних авангардів і джазів), кіно звісно ж (люблю всяке європейське, в основному даньське) і книжки (ну тут в основному американська наукова фантастика).

Ще я люблю такі некомандні види спорту як біг, велосипед і плавання.

Релігійні погляди – агностик, політичні – лібертаріанець, колір очей – сірий.

Ну і моє резюме на випадок якщо ви почитавши мій блоґ зрозумієте який я крутий чувак і непереборно захочете запропонувати мені роботу – http://sdrv.ms/17UNxQA.

12 коментарів для “Про блоґ”

 1. Ваш ресурс став кращим в своєму огляді

  Вітаю, Ваш ресурс став кращим в своєму огляді і потрапив до голосування за кращого з кращих з п’яти останніх оглядів – http://planetua.com/best/best5-7.html
  Бажаю перемоги :).

  З повагою, автор оглядів україномовного інтернету
  Тарас Амброз

 2. Здорова, братуха! Як здорово зустріти ще одного із нашого роду Нетакихяквсіх. Не важливий колір твоїх очей або релігійні переконання (хоча в Бога потрібно вірувати і горілку пити – будеш за звитяжного лицаря!), головне, що ти ЖИВИЙ! З Богом, чуваче!

  1. Ну привіт :)
   Не знаю як це “треба вірити”, це ж не прес накачати, тут зусилля не потрібно, а мабуть треба щоб само прийшло. Хто зна, може з часом щось і зміниться.
   А стосовно горілки – у мене зараз такі інтереси та вподобання що нема коли, та і не тягне. Може знову ж таки колись згодом це і поміняється.

Залишити відповідь

Зайти з допомогою: