Про блоґ


Нє, ну от ви мені такі цікаві. Шо ж ви хотіли тут побачити і прочитати?

Ну добре, трошки про себе. Такий собі я. Програміст в основному. Хобі різні є: музика (переважно важкий old school та дещо з різних авангардів і джазів), кіно звісно ж (люблю всяке європейське, в основному даньське) і книжки (ну тут в основному американська наукова фантастика).

Ще я люблю такі некомандні види спорту як біг, велосипед і плавання.

Релігійні погляди – агностик, політичні – лібертаріанець, колір очей – сірий.

Ну і моє резюме на випадок якщо ви почитавши мій блоґ зрозумієте який я крутий чувак і непереборно захочете запропонувати мені роботу – http://sdrv.ms/17UNxQA.

Comments ( 10 )

 1. PlanetUA
  Ваш ресурс став кращим в своєму огляді Вітаю, Ваш ресурс став кращим в своєму огляді і потрапив до голосування за кращого з кращих з п’яти останніх оглядів - http://planetua.com/best/best5-7.html Бажаю перемоги :). З повагою, автор оглядів україномовного інтернету Тарас Амброз
 2. Олег
  Здорова, братуха! Як здорово зустріти ще одного із нашого роду Нетакихяквсіх. Не важливий колір твоїх очей або релігійні переконання (хоча в Бога потрібно вірувати і горілку пити - будеш за звитяжного лицаря!), головне, що ти ЖИВИЙ! З Богом, чуваче!
  • Oleksandr Golovatyi
   Ну привіт :) Не знаю як це "треба вірити", це ж не прес накачати, тут зусилля не потрібно, а мабуть треба щоб само прийшло. Хто зна, може з часом щось і зміниться. А стосовно горілки - у мене зараз такі інтереси та вподобання що нема коли, та і не тягне. Може знову ж таки колись згодом це і поміняється.
 3. Sergio Serduk
  Привіт Цікавий блог) Хотів підписатися, а підписка не працює(((
 4. Ігор Яловецький
  Вітаю, а чи можна, щоб якось про відповіді на коменти повідомлялось. А якби ще markdown прикрутити, ех..