Prefontaine (1997)

Фільм про легендарного американського бігуна на довгі дистанції Стіва Префонтейна. Отже фільм за реальними подіями і для мене це завжди великий плюс. Інший плюс – фільм про спорт, а конкретніше про біг на довгі дистанції. Це прямо мені дуже цікаво. До того ж Джаред Лєто в головній ролі яка йому доволі добре вдалася. А забіг в якому Стів боровся з моїм героєм Лассе Віреном є одним з кульмінаційних моментів.

Для тих кому не цікавий біг чи спорт зокрема все одно у фільмі буде щось цікаве – життя та трагічна смерть Префонтейна містять в собі унікальні події. І особистістю він був дуже цікавою, його протистояння іншим атлетам стали знаменитими, його біг привабив до цього спорту сотні тисяч людей лише в США, а його ім’я і досі лишається легендарним. На місці його загибелі щодня з’являються живі квіти, футболки чи кросівки, це місце відвідують і досі люди з усіх країн.

Мінусами фільм можна назвати переповненість подіями і бажання авторів показати усі аспекти життя Префонтейна. І не всі ці елементи мають сенс чи додають щось до історії бо фільм намагається бути і в той же час документальним на скільки можна. Викинути кілька сюжетних ліній і фільм від цього лише виграв би.

Оцінки:

Залишити відповідь