Tomahawk – 2021 – Tonic Immobility

Це мабуть найбільш “нормальний” альбом команди в тому сенсі, що тут найменше авангардних елементів і змішування стилів. Натомість в музиці є постійно присутня пульсація яка транслює енергію. А також багато динаміки створеної переважно постійними переходами між повільним та швидким темпом, тихим та гучним звуком, стіною звуку та розрідженим звучанням окремих інструментів. Ну і звісно вокал (це все ж таки команда Майка Патона) – від чистого і розміреного співу до істеричного хриплого крику.

Також альбом звучить як одне ціле, що суттєво відрізняє його від скажімо альбому 2007-го року де ледь не кожна пісня була хітом, але усі вони були самі по собі. На цьому ж диску пісні дуже органічно переходять одна в одну і навіть іноді здається, що використовують один і той же риф та малюнок басу і барабанів.

І це не просто енергійна музика, але її і можна слухати як просто музику – сісти і слухати. В цій музиці вистачає і дрібних елементів для кожного інструменту та пісні в цілому. Є тут і цікаві моменти у розвитку композицій. Коротше вистачить на довгий час щоб слухати знову і знову і не відчувати, що вже все знаєш на пам’ять. Мені дуже сподобався альбом.

Моя оцінка – 8/10.

Весь альбом на Spotyfy:

Весь альбом на YouTube:

Залишити відповідь