I Know What You Did Last Summer (1997)

Хто би міг подумати, що молодіжно-детективний фільм з елементами жахів знятий коли такі фільми вже виходили з моди не лише лишиться в пам’яті, але і стане одним з небагатьох подібних фільмів які будуть радити подивитися.

Актори яким передрікали зірковий статус і які так і не стали зірками, сюжет навколо загадкових вбивств з незрозумілими мотивами (в цьому фільм є чимось середнім між серіями Scream та Final Destination). Коли дивишся цей фільм зараз навіть трошки кумедно від нереалістичності персонажів, того як такі різні люди могли б складати одну групу. І все це завдяки стилізації того періоду коли подібне на екрані не лише вважалося нормальним, але і очікувалося глядачами. Примушує замислитися чому і як будуть смішними сучасні фільми років через 30.

Дуже коротко це історія про те як група підлітків стали свідками вбивства, але вирішили це приховати. І наступного літа коли вони всі повернулися в рідне місто хтось почав їх вбивати одного за одним.

Сам фільм і дійсно хоча втратив шарм супер-блокбастера проте є цікавим завдяки історії, його добре зроблено і гра акторів дійсно непогана. Навіть якщо ви його дивилися раніше то можна переглянути – нудно не буде. Принаймні моя оцінка як ви можете бачити в кращий бік відрізняється від того як фільм оцінюють масово.

Оцінки:

Один коментар для “I Know What You Did Last Summer (1997)”

Залишити відповідь