DZ Nuts Chamois Cream

Якщо ви катаєтесь на спортивному велосипеді (не важливо чи це тренажер, чи шосейник, а чи може гірський байк) нема ніяких причин не користуватися спеціальним кремом для запобігання натирань. І ось цей крем (ціна $24 за тюбик, сайт виробника – DZ Nuts Men’s Pro Chamois Cream – DZ-Nuts) є таким, що я можу порадити. Сам користуюся і задоволений.

Крем не має запаху, не лишає слідів на одягу, не подразнює шкіру і дійсно запобігає натертостям. І його вистачає дуже надовго. Я один тюбик використовую більше ніж пів-року і він і досі не закінчився. Мінімум місяців на 9 має вистачати. Це при тому, що я кручу вело по 3 рази на тиждень.

Звісно крем не надто підходить для триатлону – вода під час плавання або змиє його, або утворить “піну”. Тому для триатлону все ж таки краще підходять такі продукти як Mission Athletecare Anti-friction Cream чи BodyGlide Anti-Chafe.

2 коментаря для “DZ Nuts Chamois Cream”

  1. Я особисто можу порекомендувати Chamois Butt’r https://www.chamoisbuttr.com/ – геніальний крем, такі самі властивості, як ти описав, вистачає надовго. Просто шикарно гоїть потертості на шкірі – дружина, яка не їздить ровером, могла в цьому переконатися. Мала на нозі сильно болючу потерту аж до крові шкіру від рубця нових джинсів в жаркий день. Вистарчило раз намазати, щоб через день все майже зійшло.

Залишити відповідь