Black Summer (2019-…)

Зомбі-апокаліпсис серіал який я (і Олена теж) вважаю найкращим в своєму жанрі – так, краще за The Walking Dead, значно краще.

Але що дивно це те, що усі кому ми радили цей серіал з тих чи інших причин його не полюбили. То не надто реалістично, то занадто реалістично, то не цікаво, то герої дурні і так далі.

Як на мене то саме реалістичність є основною і найбільшою перевагою цього серіалу над іншими подібними. Тут показано як люди в результати розпаду усіх інституцій стають ледь не більш небезпечними за зомбі – вбивають, крадуть, знущаються, підставляють і так далі.

Одна з претензій наприклад була – а чому люди не стріляють з арбалетів, а стріляють з гучних рушниць і ще й промазують? А це через те, що рушниць в США в сотні разів більше і є вони ледь не в кожному другому домі, а от арбалети це рідкість. І так – люди навіть треновані не влучають в ціль з кожним пострілом, а тим більше коли в стресі, коли рухаються, коли налякані чи поранені.

Оцінки:

Season 1

Треба серед іншого відзначити манеру в якій йде оповідання – це послідовність коротких історій (від пари хвилин до 10-15) в яких іноді одну й ту ж подію показують з точки зору різних учасників.

В першому сезоні нас знайомлять з групкою людей яка постійно міняється, до якої додаються і зникають люди і ця група відбиваючись від зомбі, але переважно все ж таки від інших людей рухається у напрямку де мав би бути порятунок.

Сам механізм перетворення у зомбі тут доволі простий – людина помирає і стає зомбі. Ніяких укусів чи чогось іншого. Загинув від кулі, чи в автокатастрофі – все, зомбі.

Також у напруженні постійно тримає те, що невідомо хто з дійових осіб добереться до фіналу сезону. Усі кого показують несподівано гинуть, але іноді додаються нові люди.

Нас дуже захопили і ми одразу перейшли до наступного сезону.

Оцінки:

Season 2

Події другого сезону відбуваються в світі де люди оформилися в команди і воюють одне з одним за ресурси. Але при цьому команди ці доволі неформальні і учасники постійно переходять то на один то на інший бік.

Знайомі нам герої розділилися і не всі добралися до моменту коли деякі з них зустрілися. Проте і зустріч не була дружньою абсолютно.

Історія яка проходить через весь сезон побудована навколо будинку до якого час від часу прилітає літак і скидає продукти та зброю, а також до місце посадки цього літака.

Як би це неймовірно не звучало, але сезон цей ще важчий і страшніший за попередній і люди тут ще гірші. Продовження ледь не краще вийшло за початок. З нетерпінням чекаємо наступний сезон.

Оцінки:

Залишити відповідь