Oats Studios (2017-…)

Oats Studios – незалежна кіностудія створена Нілом Блумкампом. І цей серіал включає в себе епізоди створені в тому числі кінематографістами з Південної Африки.

Низькі оцінки і абсолютна відсутність інтересу публіки – це не правильно, серіал цей заслуговує значно більше уваги та визнання.

Оцінка на IMDb – 6.4/10 (https://www.imdb.com/title/tt16351432).

Season 1

Більшість епізодів сезону та загальний настрій – це не дуже радісне недалеке майбутнє, багато наукової фантастики. В чомусь серіал схожий на “Чорне дзеркало“, але фокусується на майбутньому, а не на впливі технологій на суспільство сьогодення. Також є подібність до багатьох епізодів серіалу Love, Death & Robots, але тут акцент зроблено на реалістичності.

Епізоди дуже різні як за ідеями так і за стилем в якому їх знято, а кілька з них навіть поєднують деякі події та героїв.

Цей серіал не так захоплює та вражає як два вищезгадані, але лише через те, що тут менше шок-ефекту, а натомість більш масштабні та часто трохи загадкові речі відбуваються. Однозначно основна аудиторія – любителі сучасної наукової фантастики.

Оцінки:

  • Rotten Tomatoes – відсутній у базі.
  • Metacritic – відсутній у базі.
  • Моя оцінка – 9/10.