The Borgias (2011-2013)

Серіал з трьох сезонів який розказує історію родини Борджіа з моменту коли Родріго Боржіа став Папою Олександором Шостим і до того як Чезаре Боржіа став повноцінним аристократом.

Для порівняння з серіалом про ту саму родину Borgia є як плюси так і мінуси. Найголовніший плюс – Боржіа не показані в цьому серіалі як безумні злі маніяки, а скоріше як люди свого часу. Так, вони вбивали, труїли, дурили і зраджували, але все це більш-менш має якусь причину і не надто відрізняється від дій інших знатних родин.

Певним мінусом можна назвати те, що перший сезон виглядає дещо театралізовано. Але коли бюджет зріс то і якісь помітно зросла.

Більшим мінусом буде те, що автори для кожної непевності у історії (як хто є батьками Римського Немовляти, чи хто вбив Хуана Боржіа) – в усіх цих випадках автори вибирали не той варіант до якого схиляються більшість істориків.

Є в серіалі і певна нереалістичність яку особливо видно в сценах битв та осади міст, але це те чим страждають великобюджетні псевдо-історичні фільми.

Нам дуже сподобалося і ми кілька тижнів разом шматочками дивилися цей серіал аж до кінця (серії в ньому по 50 хвилин). Дуже раджу якщо вас цікавить спрощене викладення історії.

Оцінки: