The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021)

Свого часу містичний фільм жахів The Conjuring здався мені доволі нудним і в цілому не надто хорошим. А чого я не знав так це того, що фільм насправді сподобався багатьом (не розумію чому) і в його продовження зняли ще кілька фільмів. І ось коли я побачив схвальний огляд фільму 2021-го року то подумав – може там і справді щось є чого я не побачив, може варто подивитися? Подивився – ні, таки дуже поганий фільм.

Фільм стверджує, що показане знято за реальними подіями. Тобто злочинець використав аргумент “мене це примусив зробити Диявол” було використано в суді і суд наче б то розглядав це як серйозний доказ безневинності. А в реальності хоча таке твердження дійсно і було суд його відкинув одразу і далі справа була чисто кримінальною. Тобто оте “за реальними подіями” стосується лише злочину, а ніяк не ходу справи.

Фільм просякнуто містикою без будь-якої внутрішньої логіки, а криваві та лячні сцени зв’язано аби як бездарно вигаданими ходами сюжету.

Як на мене фільм поганий і не вартий уваги взагалі як і перший фільм в серії. І звідки всі ті схвальні відгуки критиків мені не зрозуміло ніяк.

Оцінки:

Залишити відповідь