The Green Knight (2021)

Ось фільм який схоже сподобався усім крім мене – критики його хвалять, глядачі оцінюють доволі високо… Тут треба дати якісь пояснення напевне.

Фільм знято за старовиною легендою про лицарів, короля Артура і таке інше. Фільм надзвичайно візуально акцентований на кольорах, тому як побудовано кожну сцену. Навіть більше виглядає як театралізована версія реальності – усе, що не треба показувати глядачеві щоб якось не відвернути увагу, усе це губиться в тумані, в темряві, в тінях. Дуже рідко в кадрі більше пари дійових осіб. Кольори усі тьмяні крім тих на які треба звертати увагу, але насичені при цьому. І ще багато чого можна відзначити.

Чому ж мені фільм не сподобався так, що я навіть не зміг його додивитися? Усе через не достовірність. І починається вона з підбору акторів.

Мені байдуже як актори грають, це просто не має ніякого значення коли роль англійського лицаря раннього середньовіччя грає відвертий індус. Я просто не можу нічого більше бачити і все виглядає настільки ненатурально, що аж боляче.

Далі гірше – те як виглядають (зачіски, одяг) і як себе ведуть дійові особи, як і якими словами вони говорять… Все це абсолютно неправдиве і жахливо недостовірне.

Чого варта лише подружка головного героя яка мало того, що ходить з непокритою головою, але ще й має сучасну коротку зачіску (і її за це навіть ніхто не побив) та ще й розмовляє як випускниця філологічного факультету хоча за сюжетом є дешевою повією.

Думаю мою претензію ви зрозуміли. Проте якщо вам історична достовірність в даному випадку не важлива дивіться – фільм схоже вартий уваги.

Оцінки:

Залишити відповідь