Awake (2021)

Фільм з цікавою ідеєю, так собі реалізацією і велетенськими проблемами з логікою історії.

Ідея – подія яка вплинула на всі електроні пристрої на планеті та позбавила людей можливості заснути. Ну тобто доволі м’який апокаліпсис в якому електроніка не працює, але бензинові та інші двигуни цілком собі нормально функціонують додається тиск у вигляді тієї самої відсутності сну.

Людина без сну вже за пару днів починає поводитися неадекватно і коїть дивні вчинки. А за кілька днів просто сходить з глузду і помирає.

У героїв фільму наймолодша дочка одна з небагатьох хто може засинати. І у них як і у решти світу є усього кілька днів до неминучої гибелі.

Фільм починається доволі добре і жваво – люди поступово приходять до розуміння ситуації, починається паніка, мародерство, вбивства та інші речі, що зазвичай супроводжують кінематографічний апокаліпсис. І в цих умовах армія та науковці намагаються знайти спосіб примусити людей спати знову.

У фіналі родина головних героїв опиняється на одній з таких баз і має боротися і за своє життя теж серед іншого.

І ось саме в тій частині де усе пояснюється і де знаходять рішення починають проблеми з логікою. Але на щастя фільм вже очевидно виходить на фінальну пряму і на це можна просто закрити очі.

Проте думаю вдруге дивитися цей фільм буде мало цікаво. І навіть якщо і буду його дивитися то останню четвертину скоріш за все дивитися не буду – це найслабша частина яку варто подивитися один раз. При цьому всьому я вважаю, що фільм оцінили надто низько.

Оцінки:

Залишити відповідь

Зайти з допомогою: