Army of the Dead (2021)

Ось що трапляється з фільмом коли режисеру віддають повний контроль та завалюють грошима – він же візіонер, творець… І виходить візуально вражаючий, але беззмістовний, і настільки дурний, що аж ображає фільм.

Все що стосується картинки – все ідеально і все це будуть копіювати багато років. І окремі кадри, і сцени, і образи, і поведінка дійових осіб, і динаміка в цілому – все це одразу стало меметичним і одразу впливає на кіно (і не лише) близького майбутнього.

А от в плані сенсу та історії – тут все дуже погано. Тобто є сама ідея, теж не без дірок, але не гірше за ідіотські супер-геройські фільми. А далі практично в кожній сцені та кожному повороті сюжету твориться якась дичина – усе заради того щоб наступну сцену провести на екран. Герої діють дуже тупо, діють всупереч своїм мотивам, діють без мотиву взагалі, забувають щойно отримані знання і ведуть себе так як треба лише щоб переходити від однієї красивої сцени до іншої. До того ж героїв забагато і спілкуються вони між собою наче п’ятирічна дитина писала діалоги.

Тим не менше фільм був хорошою розвагою, хоча вдруге я навряд чи зможу його додивитися взагалі.

У підсумку – красиво, але беззмістовно, ознайомитися варто.

Оцінки:

Залишити відповідь

Зайти з допомогою: