Hardcore Henry (2015)

З одного боку це дуже талановито зроблений фільм з незвичною подачею подій – усе показано від першої особи. І фільм цей є фантастичним бойовиком в якому головний герой прокидається не пам’ятаючи і не знаючи нічого, з’ясовує, що по суті є кіборгом, а далі починається півторагодинний екшн з бійок та перестрілок.

І треба сказати, що усі ті бійки та перестрілки, паркур, карколомні трюки зі стрибками, польотами, вибухами – все це дуже талановито зроблено. Виглядає просто неймовірно.

А проблема з цим фільмом не скільки в історії (вона тут зрозуміло чому занадто проста – фільм про дії, а не про балачки), а про те, що ось цей нескінчений потік сцен з високим адреналіном просто втомлює через якийсь час. І коли це стається дивишся далі доволі байдуже.

У фільмі нема героїв (включно з головним) з ким можна було б себе асоціювати і за кого можна було б перейматися. В цьому сенсі він чіпляє не більше ніж комп’ютерна стрілялка від першої особи – хвилюєшся лише поки граєш, а по тому миттєво все забуваєш.

Проте я вважаю, що фільм варто, навіть обов’язково подивитися – свого часу він приніс щось нове у підхід до виробництва фільмів подібного жанру.

Оцінки:

Залишити відповідь