The Outpost (2020)

Фільм про бойові події на одній з американських баз в Афганістані. Побудована у надзвичайно невдалому місці (в низині оточеній скелями) база була під постійними атаками терористів і спричинила велику кількість смертей.

Події фільму розказують про останні дні і останній бій на базі коли пара десятків американських солдат протистояли сотням душманів які хвилями неслися на них з гір.

Фільм надзвичайно реалістичний, напружений і драматичний просто через те, що це реальні події. Але ще неймовірно те, що деякі актори у фільмі – це солдати які приймали участь у тих самих подіях, які були на базі під час фінального бою і які чудом вижили.

І через цю реалістичність коли дивишся фільм і розумієш, що люди пройшли через ось ці показані події не так давно – все це робить з фільму щось більше ніж просто кіно.

За подіями у фільмі іноді важко слідкувати, особливо коли йде бій – тут багато дійових осіб і все відбувається дуже швидко. І взагалі динаміка фільму мабуть є найбільшим його мінусом – перші 3/4 фільму хоча і йдуть з прискоренням, але відносто повільні. А остання чверть неймовірно швидка і насичена подіями.

За підсумками подій базу було ліквідовано і інші подібні бази у незручних місцинах теж. Командування змінило стратегію і спроби контролювати канали пересування терористів припинилися.

Оцінки: