Community (2009-2015)

Багато хто (але одразу скажу що не всі) хвалять цей серіал – смішні жарти, цікаві ситуації і таке інше. До того ж їх вдалося долучити в команду акторів Чеві Чейза… ну чому б і не глянути, подумали ми.

І спочатку все виглядало доволі непогано. В серіалі герої, віком від 20+ до 70+ років поступають у коледж щоб отримати дипломи і збиваються в групу вивчення іспанської. Ну і далі звісно жарти про недолугість, тупість чи дивакуватість кожного з них. Жарти про сам коледж та його рівень тех присутні. Тут же така собі романтична лінія. І звісно різні ситуації з викладачами, іншими студентами і так далі.

Такий форма дає багато простору для історій – вони можуть відбуватися як в класах, так і взагалі будь-де через те, що дійові особи є дорослими людьми з роботою і родинами.

Але вже на початку другого сезону ми втратили інтерес. І головна причина – усе надзвичайно легко і на поверхні. Жарти беззубі, ситуації надзвичайно надумані. Та і гра акторів з часом стала надмірно емоційною – цього вимагають нереальні ситуації в які потрапляють герої. Далі дивитися не будемо точно.

Рекоманедувати не можу, але перші кілька епізодів можна подивитися щоб просто мати уявлення про цей продукт. Таких високих оцінок я не розумію і категорично з ними не згоден.

Оцінки:

Один коментар для “Community (2009-2015)”

Залишити відповідь