American History X (1998)

Я дивився цей фільм кілька разів і хоча можу погодитися з тим, що фільм сильний і вражає, проте не можу ніяк для себе пояснити те, що фільм називають ледь не визначним.

Історія нео-наці та його молодшого брата. Старший брат сідає в тюрму де приходить до тями і починає критично ставитися до всього у що вірив. А по виходу з тюрми зтикається з тим, що його єдине оточення дуже сильно запрограмоване на певні думки і змінити щось, чи просто навіть триматися свого курсу не так вже й просто.

І це все подано дуже драматично і в сірій кольоровій гамі… Що мене не подобається – на екрані нема нікого кому б я співчував, чи чиї б думки розділяв. Та і якось в усю цю історію чомусь не надто вірю.

Для мене цей фільм не є найкращим, але я не можу не погодитися з талановитістю режисера та акторів. Коротше такі змішані враження кожного разу як дивлюся його. А потім проходить час і все те що не подобалося якось забувається і я сам собі дивуюся – як такий класний фільм, сучасну класику, можна було так низько оцінити?

Оцінки:

Залишити відповідь

Зайти з допомогою: