Disenchantment (2018-…)

Новий серіал створений спеціально для Netflix автором Сімпсонів та Футурами звісно не міг не викликати зацікавлення… І в результаті з того що я чув і бачив у відгуках багато глядачів розчарувалося. Чому він не смішний, чому він не фантастика, чому нема гегів, чому така графіка, і так далі.

Мені особисто серіал сподобався мабуть через те що у мене не було очикувань щодо того, що він буде просто заново зробленою Футурамою. Це новий світ, нові герої, нова мова викладення – і мені переважно все сподобалося. До певної межі звісно.

Оцінки:

Season 1

Найбільша проблема першого сезону в якому нас знайомлять з персонажами та світом в тому, що усі епізоди в ньому крім пари перших і пари останніх просто прохідні. Ну тобто ось ми дізналися який світ, які у нього особливості, магія, ельфи, характери і таке інше. А далі просто купа епізодів ні про що – трошки гумору, трошки більше деталей про світ. Але все це можна було втиснути навіть в один епізод.

При цьому більшість сезону ніякого конфлікту не було і герої не мали щось там долати і розвиватися.

І тут зненацька дуже потужний і цікавий фінал… Чесно кажучи складається враження, що дві не пов’язані групи сценаристів працювали. Сильніша група придумала зав’язку і кульмінацію, а щоб епізодів було на повноцінний сезон дали заповнити пробіли іншій команді. От тільки прохідний та ключовий матеріал розподілили не рівномірно.

Оцінки:

Season 2

Другий сезон дійсно кращий за перший, і хоча в ньому теж вистачає незрозуміло для чого доданих подій порожніх епізодів в ньому вже нема.

Натомість серіал став трошки серйозніший в тому сенсі, що іноді несподівано в ньому піднімаються не прості проблеми.

Також було введено кілька паралельних історій які не закінчилися разом з сезоном і які додали інтересу.

В плані гумору – це все одно не те що у Сімпсонах чи Футурамі. Жарти тут легші, більш очевидні ніж в Футурами, але набагато розумніші ніж у Сімпсонах. Це дійсно щось окреме.

Оцінки:

Season 3

На поверхні це сезон повний незграбних жартів та тягучої історії душевної хвороби правителя королівства. Але якщо замислитися над показаним то можна з’ясувати кілька доволі шокуючих речей (і вони шокуючі в тому сенсі що і серіалу типу “Гри престолів” підійшли б):

  • Королівство виявляється колишньою землею ельфів з якої тих вибили людські правителі.
  • Частина ельфів переселилася під землю та мутувала.
  • Прибиральниця скоріше за все є законною спадкоємицею престолу – вона нащадок і ельфів і людських правителів.
  • У короля нездорова тяга до самок тварин і скоріше за все Урсула народила медведя після стосунків з ним.

Також в цьому сезоні багато уваги приділено краю парових технологій та іншому подібному.

В цілому радує, що схоже сюжет було продумано більше ніж на один сезон і тут не можна не пригадати “Футураму”.

У підсумку депресивно, дещо заплутано (я раджу передивитися перші два сезони спочатку) та місцями смішно. Але це вже остаточно не комедійний серіал.

Оцінки:

Залишити відповідь

Зайти з допомогою: