Love, Death & Robots (2019-…)

Season 1

Чудове анімаційне шоу що своїми короткими епізодами стане доповненням до більш серйозних науково-фантастичних серіалів як Electric Dreams та Black Mirror.

Кожен епізод створено іншою командою, кожен епізод має свій сюжет що розгортається у своєму Всесвіті. І навіть стиль анімації дуже різний. Також тривалість епізодів вар’юється від пари хвилин до чверті години.

Не дивлячись на те що деякі епізоди доволі брутальні та темні в цілому цей сезон відрізняє наявність гумору.

Власне усі епізоди крім одного мають надзвичайно високий рівень який можна порівняти з рівнем найкращих НФ-оповідань.

Дивитися обов’язково усім без винятку – це хоча і наукова фантастика, але через формат і форму подання сприймати повідомлення зможуть і ті кого фантастика не цікавить взагалі.

Оцінки:

Season 2

Не лише порядок епізодів, але і їх тривалість та зміст – як саме все це рекомендують алгоритми Netflix. І другий сезон має значно менше епізодів, але їх тривалість збільшилася і складає від 10 до 20 хвилин.

Усі історії тепер мають якісь доволі темні елементи, іноді навіть лячні. І усі вони дуже добре намальовані, хоча як і раніше в дуже різних стилях.

В цілому цей сезон практично нічого спільного не має з поперднім, хіба що можна згадати пару епізодів (космічна пастка та нашестя нечисті в Сибіру) які добре вписалися в цей сезон і за тривалість, і за рівнем анімації, і звісно за настроєм.

Сезон вийшов класним і його можна радити, але відсутність історії з щасливим фіналом та в середньому якась темність може декого відлякнути. І оцінки глядачів це якраз і показують.

Оцінки: