Love, Death & Robots (2019-…)

Season 1

Чудове анімаційне шоу що своїми короткими епізодами стане доповненням до більш серйозних науково-фантастичних серіалів як Electric Dreams та Black Mirror.

Кожен епізод створено іншою командою, кожен епізод має свій сюжет що розгортається у своєму Всесвіті. І навіть стиль анімації дуже різний. Також тривалість епізодів вар’юється від пари хвилин до чверті години.

Не дивлячись на те що деякі епізоди доволі брутальні та темні в цілому цей сезон відрізняє наявність гумору.

Власне усі епізоди крім одного мають надзвичайно високий рівень який можна порівняти з рівнем найкращих НФ-оповідань.

Дивитися обов’язково усім без винятку – це хоча і наукова фантастика, але через формат і форму подання сприймати повідомлення зможуть і ті кого фантастика не цікавить взагалі.

Оцінки:

Season 2

Не лише порядок епізодів, але і їх тривалість та зміст – як саме все це рекомендують алгоритми Netflix. І другий сезон має значно менше епізодів, але їх тривалість збільшилася і складає від 10 до 20 хвилин.

Усі історії тепер мають якісь доволі темні елементи, іноді навіть лячні. І усі вони дуже добре намальовані, хоча як і раніше в дуже різних стилях.

В цілому цей сезон практично нічого спільного не має з поперднім, хіба що можна згадати пару епізодів (космічна пастка та нашестя нечисті в Сибіру) які добре вписалися в цей сезон і за тривалість, і за рівнем анімації, і звісно за настроєм.

Сезон вийшов класним і його можна радити, але відсутність історії з щасливим фіналом та в середньому якась темність може декого відлякнути. І оцінки глядачів це якраз і показують.

Оцінки:

Season 3

Цей сезон є більш тематичним (хоча це теж умовно) і помітно, що тривалість епізодів приводять до часу 10-15 хвилин.

Одна з історій є продовженням сюжету з попереднього сезону і крім фіналу усе інше в цьому продовжені дуже класне.

Останній епізод сезону про який говорили найбільше дійсно вражає картинкою та незвичними образами, але для мене не став найкращим. Неймовірна екранізація фантастичного оповідання, візуально неперевершена історія про Ктулху, жахи в стилі прадорів з циклу “Політес” – ось це мене вразило.

Але найкраще з усього – історія про майбутнє людства в якому воно стикнулося з розумним роєм якому вже швидко стає зрозуміло програє і стане одним з його мешканців. Це прямо лячна історія.

Оцінки:

Залишити відповідь