Ozark (2017-2022)

Season 1

Серіал який сміливо можна порівнювати з Breaking Bad. В цьому серіалі так само звичайна людина (бухгалтер) виявляється втягненим в нарко-бізнес. Але тут головний герой і його родини щоб врятувати свої життя мають відмивати гроші накромафії.

Власне для цього вони і переїздять на озеро Озарк і починають шукати куди можна вкладати гроші: бар, стріп-клуб, автомийка, тощо.

Звісно усе йде не так добре як їм хотілося б і в історію додаються все нові персонажі – від бандитів різного калібру до поліції та ФБР.

Найбільшою проблемою під час перегляду була довжина епізодів – вони тут тривають по цілій годині! Проте серіал тримає в напрузі і переживанні весь час перегляду і залишає таку напружену ситуацію в кінці останнього епізоду що ви не зможете не подивитися наступну серію.

І хоча по ходу розвитку сюжету зроблено багато припущень нічого не викликає відчуття що дивишся казочку – зберігається враження реальності і небезпеки для усіх абсолютно дійових осіб.

Оцінки:

Season 2

В другому сезоні вже починають з’являтися певні натяжки в історії де родині головного героя неймовірно таланить час від часу і їх життя врятоване лише випадком, то ще щось подібне. До того ж тривалість серій (нагадаю – кожна по годині!) в цьому сезоні дається взнаки – ми вже знайомі практично з усіма дійовими особами і тримати глядача у напрузі авторам не завжди вдається.

В цьому сезоні у героїв виникють ще серйозніші проблеми, але і при цьому усі їх вороги також починають взаємодіяти одне з одним що час від часу веде до смертей.

Обсяги грошей та наркотиків якими оперують в цьому сезоні сягають якихось неймовірних і космічних величин…

З хорошого можна зазначити що герої розвиваються і події що сталися на протязі сезонів змінили їх. Це робить картинку трошки більш реалістичною.

У підсумку – все ще добре, але вже значно менш енергійно та напружено ніж перший сезон. Проте наступний сезон будемо теж дивитися обов’язково.

Оцінки:

Season 3

Коли черговий сезон хорошого серіалу виходить кращим за попередні (а таке трапляється) то я сприймаю це як подарунок особисто для мене.

Це я до того що цей сезон без сумнівів є найкращим з усіх трьох.

Сценаристи примудрилися ще більше накрутити історію додавши в неї війни між нарко-картелями, психічно хворого брата головної героїні, ФБР що розслідує відмивання грошей і як завжди купу схем з відмивання та винахідливого порушення законів.

І всі ці ускладнення не створюють дірок та невідповідностей у сюжеті, але навіть впливають на персонажів так що ті змінюються. І перед нами вже люди змінені усіма подіями що ми їх спостерігали.

Оцінки:

Season 4

І нарешті останній сезон який завершує історію більшості дійових осіб: переважна їх кількість нічим хорошим не закінчує, але деяким вдається уникнути найгіршого.

В цьому сезоні родині Бьордів доводиться викручуватися доводячи свою користь і незамінність перед мексиканською наркомафією, ФБР, колишніми друзями та ворогами. До того ж виникають нові перешкоди як детектив який розслідує зникнення брата Венді, хтось з минулого, нові безумні та жорстокі мексиканці…

І відповідно ті за кого ми маємо вболівати в останню мить знаходять вихід, або їм допомагає збіг обставин. Проте проблеми накопичуються і загрожують розчавити головних героїв.

Насправді трошки помітно як дотягували все до фіналу і намагалися завершити усе що було підвішено у повірті у попередніх сезонах. Але треба визнати все зроблено продумано і якісно і в цілому сезоном я задоволений. І добре, що продовження не буде.

Оцінки:

Залишити відповідь