American Vandal (2017-…)

Season 1

Серіал є пародією на документальні “дослідження”

та інші подібні шоу де журналісти щось ніби то розслідують і у них постійно відбуваються несподівнні повороти сюжету. Цей серіал є скоріше не комедійним, а сатиричним. Зроблено його дуже добре – з перебивками на інтерв’ю, з “живими” зйомками, з комп’ютерною графікою для відтворення подій і так далі.

Сюжет тут побудовано навколо акту вандалізму коли хтось розмалював машини шкільних вчителів членами – звісно усі подумали на місцевого хулігана. А от журналісти (такі самі школярі) взялися вести розслідування і викопали купу сенсацій.

Не дивлячись на те що сюжет здається доволі дурним (а він такий і є) спосіб у який все це знято насправді добре розкриває ідею і в цілому сезон вийшов аж занадто розумним для того щоб бути смішним.

Я раджу дивитися усім хто любить комедії, тролінг та сатиру в цілому.

Оцінки:

Season 2

На жаль це схоже буде останній сезон серіалу. Принаймні Netflix оголосили що у них нема планів на третій сезон.

Якість відео помітно підвищилася в цьому сезоні так само як і складність і подання історії.

Так само сатирично і жорстко задокуметновано проведення розслідування. Цього разу злочинець у одній з шкіл Сіетлу підсипав чогось у напій в столовій так що студенти масово обісралися.

Ну і от двійко репортерів з попереднього сезону проводять своє розслідування і викривають все нові і нові незручні для всіх подробиці, стосунки та таємниці.

Мені таке дуже подобається і я отримав чимале задоволення з такого гумору. Але в той же час розумію що багатьом людям може бути навіть нудно дивитися подібне. А тому раджу, але не здивуюся якщо вас особисто вкрай не сподобається.

Оцінки:

Залишити відповідь

Зайти з допомогою: