DoHope Mens Nipple Concealer

 

Якщо ви чоловік, і якщо ви регулярно бігаєте, і якщо дистанції які ви бігаєте більше пари кілометрів за раз то у вас гарантовано не раз була проблема натирання сосків. Як би смішно це не звучало насправді такі натертості страшенно болючі і навіть душ приймати з ними надзвичайно неприємно. Колись я писав про такі рішення як NipGuards та Pro-Tec Athletics Liquicell Nipple Protectors. Рішення ці працюють, але чесно кажучи є доволі дорогими щоб використовувати їх навіть раз на тиждень.

І ось тут в нагоді якраз стає цей дешевий і як виявилося функціональний продукт. При ціні в $10 за 25 пар наклейок мені однієї пачки вистачає на кілька місяців. Самі пластирі мають доволі великий розмір і можна не боятися наклеїти їх мимо, або того що неправильно наклеєні вони відпадуть під час бігу – у мене ніколи подібних проблем не було. До того ж вони дуже тоненькі, не виділяються взагалі і знімаються легко коли треба. Насправді я часто про них забуваю і помічаю їх лише коли бачу їх на собі в душі :)

Саме те що треба бігунам. Оцінки:

Купити можна тут – https://www.amazon.com/gp/product/B0156X1BG2.

Comments ( 3 )

 1. Andrii Kuzminskyi
  Может лучше попробывать сменить ткань беговой одежды? Несклоько раз нитирал но просто сменил футболку и стало нормально. Неуверен что поможет но может размер не подходит.
  • AuthorOleksandr Golovatyi
   В мене насправді купа різних футболок і усі натирають. Правда натирають лише якщо або дистанція більше 20 км, або біжу відносно швидкі інтервали на станку.
  • AuthorOleksandr Golovatyi
   А, ну і ще як варіант можна в тріатлонських обтягуючих майках бігати - тоді теж нічого не натирає. Але міні футболки більше подобаються.